Vicksburg به دنبال تامین مالی پناهگاه حیوانات جدید است

[ad_1]

ویکزبورگ، خانم. (WJTV) – شهر Vicksburg در حال کار برای ساخت یک پناهگاه حیوانات جدید است. پس از اینکه پیشنهادها صدها هزار دلار بیش از بودجه آنها رسید، رهبران شهر نگران نحوه تأمین مالی کل پروژه بودند.

رهبران ویکسبورگ یک جلسه پرسش و پاسخ فشرده با مردم برگزار کردند که از رهبران درخواست کردند تا در اسرع وقت یک پناهگاه جدید برای حیوانات بسازند.

مریلین تری، یک فعال حقوق حیوانات گفت: “فنداسیون و کفپوش بتنی در پناهگاه اجازه می دهد تا بو و میکروب های ویروسی به داخل آن جذب شوند. این برای حیوانات کشنده و برای انسان ناسالم است.”

“ما در نقطه ای هستیم که سگ روی سگ است، و باید آنها را بخوابانیم، زیرا جایی وجود ندارد. آخرین باری که باران بارید سقف روی آن پناهگاه افتاد. ما نمی توانیم دو نفر صبر کنیم. دایان گاردرا، یکی دیگر از فعالان حقوق حیوانات، گفت: سال و نیم دیگر، ما نمی توانیم.

شهردار جورج فلگس گفت که می خواهد پناهگاه بسیار مورد نیاز را بسازد، اما پیشنهادهای ساخت و ساز که شهر دریافت کرد بیش از بودجه 1.6 میلیون دلاری شهر بود. وی در مورد راه های ممکن برای تامین مالی این تسهیلات صحبت کرد.

فلگس توضیح داد: “از صندوق ذخیره استفاده کنید. گزینه دیگر استفاده از منابع مالی خلاقانه متعدد است که فکر می کنم می تواند ما را به آنجا برساند، و آخرین گزینه این است که به قوه مقننه برویم و از آنها بخواهیم از پولی که در دسترس ما است استفاده کنند.”

برخی از ایده هایی که شهردار با آن مخالف بود افزایش مالیات، استفاده از بودجه قانون طرح نجات آمریکا (ARPA) و شروع پروژه در حال حاضر و سپس جمع آوری بقیه بودجه در طول ساخت و ساز بود.

هر دو بزرگان نسبت به ایده استفاده از صندوق ذخیره شک داشتند.

“اگر طوفان یخی دیگری داشته باشیم، و آن 2 میلیون دلار را از ذخایر خارج کنیم، چه اتفاقی می‌افتد؟ ما در مقابل دیوار خواهیم بود. ما مانند هر شهر بزرگ دیگری خواهیم بود که باید برای تعمیر پول قرض کند. اما من می خواهم بدانید که من حیوانات را دوست دارم.

هیئت مدیره تصمیم گرفت که بهترین تصمیم در حال حاضر تلاش برای دریافت پیشنهادات در حد بودجه آنهاست. آنها روز پنجشنبه در ساعت 13:00 تشکیل جلسه خواهند داد. انتظار می رود که هیئت مدیره پیشنهادات فعلی را رد کند و به امید دریافت پیشنهادات کمتر شروع به کار کند.

هدف شهردار این است که ظرف 45 روز آینده یک پناهگاه جدید ایجاد کند.

[ad_2]

Leave a reply