Vicksburg برای دریافت دوربین های با تکنولوژی بالا از طریق پروژه NOLA برای مبارزه با جرم و جنایت

[ad_1]

ویکزبورگ، خانم. (WJTV) – رهبران شهر Vicksburg به نیواورلئان سفر کردند تا دوربین‌های جدید با فناوری پیشرفته را در دانشگاه نیواورلئان مطالعه کنند.

«آنچه که باید روز دوشنبه انجام دهیم، تصمیم‌گیری می‌کنیم که خیابان‌هایی را که شناسایی کرده‌ایم، مناطق جرم‌خیز یا مناطقی که باید پلاک خودرو، وسیله نقلیه و هر نوع ترافیکی را کنترل کنیم، مشخص می‌کند. ما می‌رویم و به هزینه‌های نصب این دوربین‌ها در این مکان‌ها دسترسی پیدا می‌کنیم. هنگامی که این موضوع را مشخص کردیم، قصد داریم با آن پیش برویم.”

این شهر با یک پروژه سازمان غیرانتفاعی “NOLA” همکاری کرده است که دوربین ها را به صورت 24/7 نظارت خواهد کرد. این دوربین‌ها می‌توانند پلاک‌ها را شناسایی کنند، شلیک گلوله را از فاصله 100 فوتی تشخیص دهند، تشخیص چهره را به دست آورند و ویژگی‌های زوم نزدیک را داشته باشند.

به گفته رهبران شهر، یک اتاق دوربین نیز در راه اداره پلیس ویکزبورگ (VPD) است که از پنجشنبه تا یکشنبه، 24 ساعت شبانه روز نیز تماشا خواهد شد. آنها گفتند که این روزها بالاترین میزان جرم و جنایت برای شهر است.

“این فرصتی است که ما معتقدیم برای شهری به بزرگی ما، جمعیتی به بزرگی ما، و جایی که سعی می کنیم در لبه جلوی جنایت باشیم و نه در پشت آن، خوب است. ما سعی می کنیم بیشتر پیشگیرانه عمل کنیم و کاری کنیم. فلگس گفت: محله‌های ما و خیابان‌هایمان امن‌تر شود.

این برنامه اجازه می دهد تا هزینه های دوربین ها از طریق کمک هزینه تامین شود و پس از پنج سال به شهر اهدا شود.

Flaggs امیدوار است در ماه آگوست یا سپتامبر بین 30 تا 75 دوربین نصب کند. نزدیک به دوازده شهر در سراسر ایالت در حال حاضر در این برنامه شرکت می کنند.

[ad_2]

Leave a reply