USPS میزبان نمایشگاه کار در کانتون است

[ad_1]

کانتون، خانم (WJTV) – خدمات پستی ایالات متحده (USPS) در روز سه شنبه 4 اکتبر از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر در اداره پست کانتون میزبان نمایشگاه کار است.

جویندگان کار می توانند برای موقعیت های تحویل در کانتون، کارتاژ، دورانت، کوسیوسکو و پیکنز درخواست دهند. موقعیت های Rural Carrier Associate (RCA) و Assistant Rural Carrier (ARC) هر ساعت 19.50 دلار در ساعت پرداخت می کنند.

یک RCA یک شغل مستمر و نیمه وقت خواهد داشت. اگر فردی بازنشسته، خوداشتغال، والدین خانگی، مربی، دانش آموز شبانه یا اگر در برنامه شیفت عصر شاغل باشد، این موقعیت آماده خدمت می تواند ایده آل باشد.

RCA به خانواده ها و مشاغل در مناطق روستایی و حومه شهر خدمت می کند. این کارمند مسئولیت تحویل و جمع‌آوری نامه‌ها را بر عهده دارد، زمانی که حامل‌های عادی روزهای تعطیل یا تعطیلات را برنامه‌ریزی کرده‌اند، به صورت پاره وقت کار می‌کند.

متقاضیان باید گواهینامه رانندگی معتبر دولتی داشته باشند و سوابق رانندگی ایمن را نشان داده و حفظ کنند. ممکن است یک وسیله نقلیه شخصی مورد نیاز باشد. تبدیل شدن به یک RCA اولین گام برای تبدیل شدن به یک شرکت حمل و نقل روستایی تمام وقت و منظم با مزایای کامل است.

خدمات پستی دستمزدهای رقابتی را برای موقعیت‌های پیش از ورود به شغل مانند حامل نامه‌ها، حمل‌کنندگان مسیر روستایی، کارمندان پست، کارمندان پردازش نامه، و کارمندان خرده‌فروشی ارائه می‌دهد. در این مشاغل سطح ابتدایی، کارمندان جدید تجربیات ارزشمندی کسب می کنند که ممکن است آنها را برای یک موقعیت تمام وقت واجد شرایط کند.

[ad_2]

Leave a reply