Underdogs Ole Miss, OU برای فینال های مجموعه جهانی کالج آماده شد

[ad_1]

اوماها، نب. (AP) – کمتر از یک ماه پیش، بازیکنان و مربیان می سی سی پی نمی دانستند که آیا در مسابقات بیسبال NCAA شرکت خواهند کرد یا خیر.

این آخر هفته، شورشیان برای مسابقات قهرمانی کشور بازی خواهند کرد.

مرحله بعدی اوکلاهاما در فینال سری جهانی کالج است. Sooners همچنین در مورد اینکه آیا آنها در زمین 64 تیمی حضور خواهند داشت یا خیر، تردید داشتند تا اینکه در نیم فصل دوم داغ شدند و مسابقات Big 12 را برای پیشنهاد خودکار کنفرانس برنده شدند.

فینال های بهترین از سه شنبه شب در میدان چارلز شواب آغاز می شود و همه 16 بازیکن ملی از خانه تماشا خواهند کرد. برای اولین بار پس از کارولینای ساحلی در سال 2016، یک تیم بدون سکنه اوماها را با قهرمانی ترک خواهد کرد.

هانتر الیوت روز جمعه گفت: “ما همیشه فکر می کردیم اینقدر خوب هستیم.” فکر می‌کنم در یک مقطع زمانی ما در رتبه شماره یک قرار گرفتیم. 1. اما مانند بیسبال، گاهی اوقات شما با هم دعوا می کنید، و ما مدتی آنجا با هم دعوا می کردیم، اما ما فقط به این باور ادامه دادیم و می دانستیم که به اندازه کافی خوب هستیم و به اینجا رسیدیم.

اوله میس (40-23) و اوکلاهما، به عنوان شماره. 2 دانه منطقه ای، هر دو باید برای منطقه ای و فوق منطقه ای به جاده می رفتند. اوکلاهاما (45-22) در بازی براکت CWS با نتیجه 3-0 به فینال رفت. اوله میس 3-1 پیش رفت و مجبور شد آرکانزاس را در فینال براکت دوم شکست دهد.

Tanner Tredaway، بازیکن مرکز OU گفت: “از بسیاری جهات آنها شبیه ما هستند.” «آنها کارهای کوچک زیادی را به خوبی انجام می دهند. آنها در ترکیب قدرت دارند. آنها یک باشگاه توپ واقعا خوب هستند. آنها هم مثل ما با یک چیپ روی شانه هایشان بازی می کردند. آنها برای منطقه ای مورد سوال بودند، و آنها اینجا هستند تا مانند ما بیانیه ای بدهند.

کارکنان بازی Ole Miss با 4.68 ERA وارد مسابقات شدند اما در سطح ملی یازدهم با 10.7 ضربه در هر 9 اینینگ بودند. Rebels بر تپه کل تورنمنت مسلط بوده‌اند و در حرکت فوق‌منطقه‌ای خود در جنوب می‌سی‌سی‌پی تعطیلات پشت سر هم انجام می‌دهند و اجازه می‌دهند هفت دوش به دست آمده در 36 اینینگ (1.75 ERA) در حالی که 38 در اوماها ضربه بزنند.

هیچ کس بهتر از دیلان دلوسیا نبوده است، کسی که روز پنجشنبه در پیروزی 2-0 مقابل آرکانزاس، یک بازیکن چهار ضربه ای را به زمین زد. او در 16 اینینگ 2/3 CWS فقط یک ران کسب کرده تسلیم شده است.

کالوین هریس، کوین گراهام، جاستین بنچ و کمپ آلدرمن اکثر حملات را انجام داده‌اند، با ترکیب 0.397 (25 از 63) و رانندگی در 15 دوش. تیم الکو که با 22 هومر به اوماها آمده بود، در پیروزی 13-5 مقابل آرکانزاس یک شوت سه ران زد، اما در غیر این صورت اکثراً ساکت بوده است.

همانطور که در فصل عادی بودند، Sooners توسط ترداوی و پیتون گراهام در CWS به صورت تهاجمی هدایت می شدند. ترداوی 0.500 (7 از 14) و گراهام 0.545 (6 از 11) ضربه می زند. جیمی کروکس دو هومر را زده است.

Sooners تنها از چهار پارچ استفاده کرده است، و آنها با هم ترکیب شده اند تا 11 دوش به دست آمده را در 27 اینینگ (3.67) انجام دهند.

چز مارتینز، کارتر کمبل، کارسون اتوود و بن آبرام که همگی حداقل 20 بازی داشته اند، دو هفته است که در موقعیت های بازی نبوده اند.

اسکیپ جانسون مربی OU گفت: “آنها هیچ ریتمی را از دست نخواهند داد.” «آنها در گاو نر خودشان بوده اند. هر بار که تمرین می کنیم، گاو نر پرتاب می کنیم. متفاوت است. ما باید فرآیندی را طی کنیم تا بتوانیم بازی گلوله را شبیه بازی کنیم.»

طرح های پیچینگ

اوکلاهاما روز شنبه جیک بنت (10-3) و کید هورتون (5-2) یکشنبه را آغاز خواهد کرد. جانسون گفت که نمی‌دانست چه کسی بازی را در صورت لزوم در روز دوشنبه آغاز می‌کند.

مایک بیانکو، مربی Ole Miss گفت که او و کارکنانش تا روز جمعه برنامه ای برای بازی تعیین نکرده بودند.

جارو کردن سافت بال-بیس بال؟

اوکلاهاما برای تبدیل شدن به اولین مدرسه ای که در همان سال موفق به کسب مسابقات قهرمانی ملی در سافت بال و بیسبال شد، مناقصه می کند. پتی گاسو Sooners ششمین عنوان قهرمانی خود در سری جهانی کالج زنان را دو هفته پیش به دست آورد.

«پتی کار بزرگی انجام داده است. او من را به یاد مربی گاریدو می اندازد، “جانسون با اشاره به مربی بیسبال فقید کالج، آگی گاریدو، گفت” و فقط بودن در کنار او و حضور او باورنکردنی بوده است. اگر فرصت انجام همین کار را پیدا کنیم، اینجا هستیم. اگر این اتفاق بیفتد، عالی است.”

ما اینجا هستیم

بیانکو با تأمل در 27 می، روزی که زمین مسابقات NCAA اعلام شد، گفت که در اتاقی که تیم در حال تماشای نمایش انتخابی بود، احساس ناراحتی وجود داشت. شورشیان آخرین پیشنهاد کلی را برای ایالت کارولینای شمالی دریافت کردند و حال و هوا را به شادی تغییر دادند.

ما تیم 64 نبودیم. من سعی می کنم این را بگویم.» بیانکو گفت. ما تیم بیسبال خوبی بودیم و فکر می کنم همه این را تضمین کنند.

31 پیشنهاد خودکار و 33 پیشنهاد کلی وجود دارد. حالا، آیا ما سی و سومین پیشنهاد کل بودیم؟ شاید. احساس می‌کردیم در آن اتاقی نشسته‌ایم که شایسته ورود به آن بودیم. تو فقط هیچوقت نمیدونی ما واقعا خوشحالیم که اجازه ورود دادند.»

[ad_2]

0 comments to Underdogs Ole Miss, OU برای فینال های مجموعه جهانی کالج آماده شد

Leave a reply