Teach Plus Mississippi برای بودجه مدارس دولتی فشار می آورد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – گروه حمایت از آموزش و پرورش Teach Plus Mississippi روز سه شنبه به ساختمان کنگره ایالت می سی سی پی رفت تا بودجه مدارس دولتی را تحت فشار قرار دهد.

یکی از اعضا گفت که آنها بر حفظ معلم و استفاده از برنامه های راهنمایی برای نگه داشتن معلمان در کلاس درس تمرکز کرده اند.

ربکا هوپر 13 سال در دبیرستان لورل تدریس کرده است. او معتقد است که برنامه های مربیگری معلم می تواند تأثیر زیادی بر مدارس می سی سی پی داشته باشد.

به گفته هوپر، این برنامه ها نه تنها می تواند به مدارس سراسر ایالت کمک کند، بلکه می تواند در هزینه دولت نیز صرفه جویی کند.

ما به معلمان با کیفیت در کلاس نیاز داریم و به آنها نیاز داریم که در آنجا بمانند. بنابراین، اگر آنها یک مربی داشته باشند، به آنها این حس را می دهد که به جای فرسودگی یا تلاش برای یافتن شغل دیگری، به سراغ کسی بروند، به او تکیه کنند، کمک و حمایت دریافت کنند. آنها می توانند حمایت لازم را برای ماندن در کلاس دریافت کنند و این به ما در صرفه جویی در هزینه کمک می کند. این به ما کمک می کند منابع و همه چیزهای دیگر را ذخیره کنیم. بنابراین اگر می‌خواهیم آن را داشته باشیم، باید از راهنمایی معلمان حمایت کنیم.»

آموزش و پرورش تمرکز جلسه قانونگذاری 2023 بوده است. لایحه مجلس 1369، لایحه ای که بودجه کامل برنامه آموزش کافی می سی سی پی (MAEP) را برای سال تحصیلی 2024 تامین می کند، هنوز پس از اصلاحات سنا در مجلس ارائه نشده است.

این لایحه با یک مهلت پنج‌شنبه، 23 مارس مواجه است تا مجلس موافقت کند یا کنفرانسی در مورد این لایحه برگزار کند یا بر اساس تقویم بگذرد.

[ad_2]

Leave a reply