Super Bowl: کجا تماشا کنیم و چه کسی را تماشا کنیم

[ad_1]

PHOENIX (AP) – Super Bowl بین فیلادلفیا ایگلز و چیفز کانزاس سیتی به سرعت در حال نزدیک شدن است. نکاتی که قبل از بازی یکشنبه باید بدانید:

چگونه تماشا کنم؟

بازی در ساعت 6:30 عصر به وقت شرقی یکشنبه آغاز می شود و می توانید آن را در Fox، Fox Deportes و برنامه NFL+ مشاهده کنید. همچنین می‌توان آن را در چندین سرویس از جمله YouTube TV پخش کرد. پخش رادیوی ملی در وست وود وان است.

تیم ها و بازیکنان چه کسانی هستند؟

چیفز کانزاس سیتی پس از کسب یک قهرمانی دیگر در AFC برای سومین بار در چهار سال گذشته به سوپربول بازگشته است. چیفز پس از فصل 2019 در سوپر باول 54 در مقابل 49ers قهرمان شد اما پس از سال 2020 به باکانیرز باخت.

چیفز توسط کوارتربک پاتریک ماومس رهبری می شود که پنج شنبه شب دومین جایزه MVP خود را دریافت کرد. آنها همچنین چندین ستاره دیگر به رهبری تراویس کلس و بازیکن خط دفاعی کریس جونز دارند.

فیلادلفیا ایگلز قهرمان NFC شد و در تلاش است تا دومین سوپربول خود را در شش سال گذشته برنده شود. آنها توسط کوارتربک و فینالیست MVP، Jalen Hurts، دریافت کننده AJ Brown و DeVonta Smith و مدافع خط، Haason Reddick هدایت می شوند.

نمایش نیمه وقت چیست؟

ریحانا برنده نه جایزه گرمی، تیتر اصلی نمایش نیمه‌تیم امسال است.

او شماره 14 داشت. 1 بیلبورد داغ 100 بازدیدکننده، از جمله “We Found Love”، “Work”، “Umbrella” و “Disturbia”. او و خواننده رپ A$AP Rocky اخیراً به اولین فرزندش خوش آمد گفتند.

“ست لیست بزرگترین چالش بود. این سخت ترین، سخت ترین قسمت بود. تصمیم گیری برای به حداکثر رساندن 13 دقیقه و همچنین جشن گرفتن – این همان چیزی است که این نمایش قرار است باشد. ریحانا گفت: این جشنی است برای کاتالوگ من به بهترین شکلی که می توانستیم آن را جمع کنیم.

بازی در کجا انجام می شود؟

Super Bowl در استادیوم استیت فارم در گلندیل، آریزونا، که میزبان کاردینال‌های آریزونا از NFL است، برگزار می‌شود. گلندیل حومه فینیکس است.

این سومین سوپربولی است که استادیوم میزبان آن است.

منطقه فونیکس با رویدادهای بزرگ غریبه نیست: در واقع، دو مورد از آنها در حال حاضر در حال وقوع هستند. بدیهی است که Super Bowl توجه زیادی را به خود جلب می کند، اما مسابقات سالانه WM Phoenix Open نیز در این هفته برگزار می شود و هزاران طرفدار گلف – و جریان ثابتی از هواپیماهای خصوصی – را به شهر می کشاند تا بازیکنانی مانند روری مک الروی رتبه برتر را تماشا کنند.

NBA حتی کوتاهی کرد: فونیکس سانز سوپراستار کوین دورانت را در معامله ای با بروکلین نتز در اواخر روز چهارشنبه به دست آورد که ورزش را تکان داد و پایه هواداران شهر را تقویت کرد.

چه کسی مورد علاقه است؟

طبق گزارش FanDuel Sportsbook، Eagles با 1 1/2 امتیاز برای شکست دادن Chiefs برتری دارد و این خط در دو هفته گذشته نسبتاً ثابت مانده است. بیش از حد 50.5 امتیاز است.

انتخاب برنده بازی یکی از راه‌های اساسی شرط‌بندی است، اما شرط‌بندی‌های بسیار زیادی وجود دارد که قماربازان نیز می‌توانند انتخاب کنند.

کتاب‌های ورزشی از محبوبیت روزافزون شرط‌بندی‌ها استفاده کرده‌اند، که می‌تواند از امنیت تا اینکه چیفز یا ایگلز امتیاز بیشتری نسبت به ستاره‌های NBA، لبرون جیمز یا استف کوری در هنگام دیدار تیم‌هایشان در روز قبل از بازی بزرگ کسب می‌کنند، متفاوت باشد. .

شرط‌بندی‌های ورزشی حرفه‌ای تمایل دارند شرط‌بندی‌های سنتی‌تری داشته باشند و اگر باور داشته باشند که می‌توانند یک عدد شرط‌بندی برای بهره‌برداری پیدا کنند، به دنبال ارزش هستند. در بیشتر موارد، وسایل متعلق به عموم مردم است.

برترین لحظات از NFL Honors چه بود؟

این لیگ پنج شنبه شب نمایش سالانه خود را با عنوان “شایعات NFL” برگزار کرد که ماهومز دومین MVP خود را دریافت کرد و داک پرسکات، مدافع کابوی، جایزه مرد سال NFL والتر پیتون را کسب کرد.

نکته مهم دیگر: ایمنی بوفالو بیلز دامار هملین دومین حضور خود در هفته را انجام داد و به کسانی که در دادن شانس مجدد به او نقش داشتند ادای احترام کرد.

هاملین کمی بیش از یک ماه پس از ایست قلبی روی صحنه بود و باید در زمین سینسیناتی احیا شود.

[ad_2]

Leave a reply