Stewpot وعده های غذایی روز شکرگزاری را برای جکسونی ها سرو می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV)- یک سازمان اجتماعی جکسون صدها نفر را در روز شکرگزاری با یک وعده غذایی سنتی تغذیه کرد.

Stewpot Community Services یک سازمان جکسون است که برای تهیه غذا، پوشاک و سایر اقلام ضروری برای هر کسی که نیاز دارد کار می کند. روز پنجشنبه، داوطلبان به تهیه 300 وعده غذایی برای افراد در هر سنی کمک کردند.

ویکی کولبر، سرآشپز Stewpot، گفت: “ما در مورد آن هیجان زده بودیم. ما زودتر آشپزی را شروع کردیم تا مطمئن شویم که آنها بوقلمون سنتی، ژامبون، سس، سایر لوازم و کیک ها را دارند.”

با وجود منابع محدود، سرآشپز Stewpot به این افتخار می کند که مطمئن شود هر کسی که از در عبور می کند یک غذای گرم خوشمزه در یک محیط خانوادگی دوستانه می گیرد.

“فکر می‌کنم خدمت به دیگران مایه خرسندی و برکت است. آنها را اعضای خانواده می‌دانم. تلاش زیادی می‌طلبد. گاهی اوقات چیزهایی که برای طعم دادن به آنها نیاز است را نداریم. خیلی طول می‌کشد. استفاده از چاشنی‌های مختلفی که ممکن است در این آشپزخانه نداشته باشید و در خانه داشته باشید. مطمئن شوید که طعم آن در کام زبان شما قبل از دادن آن به آن‌ها خوشمزه است.”

این فقط برای تعطیلات نیست. Stewpot به 200 نفر در روز غذا می دهد. وعده های غذایی در Stewpot در ساعت 12:00 بعد از ظهر دوشنبه تا شنبه و ساعت 1:00 بعد از ظهر هر یکشنبه سرو می شود.

[ad_2]

0 comments to Stewpot وعده های غذایی روز شکرگزاری را برای جکسونی ها سرو می کند

Leave a reply