SBA یک برنامه کلیدی وام دهی دوران اوباما را برای صاحبان مشاغل کم درآمد گسترش خواهد داد

[ad_1]

برنامه آزمایشی مزیت جامعه مدیریت کسب و کار کوچک در حال ارتقا است.

در یک اعلامیه مشترک امروز، معاون رئیس جمهور کامالا هریس و مدیر SBA ایزابل گوزمن تغییرات کلیدی را در برنامه وام، اولیه در در طول دولت اوباما-بایدن برای کمک به بهبود دسترسی به برنامه های SBA، از جمله شرکای وام دهی جامعه موسسات مالی توسعه جامعه (CDFIs)، شرکت های توسعه جامعهCDC ها) و وام دهندگان خرد

برنامه وام آزمایشی Community Advantage SBA که برای برآوردن نیازهای اعتباری، مدیریتی و فنی کسب‌وکارهای کوچک در بازارهای محروم طراحی شده بود، در ابتدا قرار بود در سپتامبر 2022 منقضی شود. پس از اعلام امروز، تاریخ غروب جدید این برنامه 30 سپتامبر 2024 است.

صاحبان مشاغلی که برای 7 (الف) وام سرمایه در گردش از طریق مؤسسات اجتماعی درخواست می کنند، تا 350,000 دلار از 250,000 دلار افزایش می یابد. آنها می توانند تا سقف 50000 دلار وام بدون وثیقه داشته باشند که از 25000 دلار بیشتر است. اصلاحات بیشتر به وام دهندگان و سایر موسسات این امکان را می دهد که خطوط اعتباری چرخشی، دوره های فقط بهره و سایر اصلاحات وام را در دسترس قرار دهند تا گزینه های سرمایه بیشتری را برای کسانی که به آن نیاز دارند ارائه دهند. محدودیت‌های قبلی که افراد با سابقه مجرمانه را از دسترسی به این برنامه‌ها باز می‌داشت نیز برداشته خواهد شد.

گوزمن گفت: “وام دهندگان ماموریت محور آمریکا شریک حیاتی SBA در دریافت کمک های مالی بسیار مورد نیاز برای کسب و کارهای ضعیف در سرتاسر پاندمی کووید بوده اند. مقیاس بندی برنامه آزمایشی مزیت جامعه SBA به ما کمک می کند تا بر روی این شتاب ایجاد کنیم.” در یک بیانیه مطبوعاتی

به گفته SBA، این تغییرات 30 روز پس از انتشار این اطلاعیه در فدرال رجیستر، که در اوایل ماه آینده پیش بینی می شود، اعمال خواهد شد. وام گیرندگان می توانند برای وام های معمولی 7 (a) و 504 تا سقف 5 میلیون دلار از طریق وام دهندگان برنامه موجود، که برخی از آنها مؤسسات سپرده گذاری اقلیت (MDIs) و اتحادیه های اعتباری هستند، موسساتی که تمایل دارند به مؤسسان در جوامعی که نمایندگی کمتری دارند، ارائه دهند، درخواست دهند.

یک لیست کامل از همه وام دهندگان جامعه در وب سایت SBA وجود دارد.

[ad_2]