SBA دوره تعویق برنامه وام بلایا را تمدید کرد

[ad_1]

چند خبر خوب برای مشاغلی که فاجعه آسیب اقتصادی کووید را از بین بردند ( وام های EIDL: اداره بازرگانی های کوچک یک بار دیگر دوره های تعویق وام های بلایا را تمدید می کند.

بدون در نظر گرفتن بودجه کمک های مربوط به کووید بیشتر از سوی کنگره، SBA به کسانی که به دنبال وام های بلایای طبیعی از برنامه امداد کووید هستند اجازه می دهد دوره تعویق را به مدت 30 ماه از زمان تصویب وام برای اولین بار تمدید کنند. کسانی که به دنبال این تعویق هستند همچنان باید سود – حدود 3 درصد – را برای وام ها بپردازند که عموماً ارزان در نظر گرفته می شود.

تمدید برای همه وام‌های EIDL که از سال 2020 تأیید شده‌اند اعمال می‌شود. برخی از وام‌های بلایا قبلاً دوره‌های تعویق 18 یا 24 ماهه داشتند.

ایزابل گوزمان، مدیر SBA در بیانیه ای روز سه شنبه گفت که تمدید تعویق وام ها به میلیون ها صاحب کسب و کار کوچک کمک می کند.

این اطلاعیه تنها چند روز پس از آن اعلام شد که گروهی متشکل از 16 سناتور از SBA خواستند دوره تعویق را تمدید کند. در نامه خود، سناتورها چالش هایی را که کسب و کارهای کوچک در بحبوحه افزایش نوع Omicron با آن مواجه بودند، برجسته کردند، که شامل کمبود کارکنان و کاهش درآمد می شود. همین چالش‌ها همچنان برای بسیاری از مشاغل امروزی وجود دارد.

سناتور بن کاردین (D-MD)، که ریاست کمیته تجارت کوچک و کارآفرینی در سنا را بر عهده دارد، تصمیم SBA برای تمدید دوره تعویق را ستود. کاردین در بیانیه‌ای گفت: «واشنگتن نمی‌تواند نشانه‌های بهبودی ما را اشتباه بگیرد و ثابت کند که کسب‌وکارهای کوچک از همه‌گیری بهبود یافته‌اند. «میلیون‌ها کسب‌وکار کوچک، به‌ویژه رستوران‌ها، کافه‌ها و سایر بخش‌هایی که به شدت آسیب دیده‌اند، بین صورت‌حساب‌های سررسید گذشته و افزایش هزینه‌های عرضه و نیروی کار قرار گرفته‌اند.

بر اساس گزارش SBA، برنامه EIDL بیش از 351 میلیارد دلار به نزدیک به 4 میلیون وام گیرنده کمک کرده است. SBA بلافاصله به آن پاسخ نداد شرکتدرخواست نظر

[ad_2]