Richar’s Disposal برای تعلیق جمع آوری زباله در جکسون

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – رهبران شهر جکسون اعلام کردند که دفع ریچارد کل جمع آوری زباله در سطح شهر را متوقف می کند. آخرین روز جمع آوری زباله آنها شنبه 8 اکتبر خواهد بود.

زباله های خطرناک خانگی را هنوز می توان در بلوار دانشگاه 1570 (نبش بزرگراه 80 غربی) رها کرد.

اوایل امسال، قرارداد اضطراری ریچارد دیسپال صادر شد که توسط شورای شهر جکسون تایید نشده بود. ماه هاست که این موضوع در دستگاه قضایی گره خورده است.

من می خواهم از ریچاردز دیسپال، 70 کارمند محلی آنها و آقای دکتر تشکر کنم. آلوین ریچارد برای خدمات اختصاصی خود در شش ماه گذشته، گفت: شهردار Chokwe A. Lumumba. «آنها به تمام تعهدات قرارداد اجرا شده خود عمل کرده اند و از مفاد توافق فراتر رفته اند. مایه تاسف است که شورای شهر جکسون نتوانسته است قرارداد اجرا شده را تصویب کند و اجازه پرداخت برای خدمات ارائه شده را بدهد. شهروندان جکسون هزینه جمع آوری زباله های جامد را پرداخت کرده اند و می پردازند، و خدمات را دریافت کرده اند، اما به دلیل عدم اقدام شورای شهر جکسون، دولت من از نظر قانونی قادر به پرداخت هزینه خدمات ریچاردز برای خدمات ارائه شده نیست. فکر و دعای من با 70 کارمند محلی و خانواده هایشان است که با نزدیک شدن به فصل تعطیلات با بیکاری مواجه هستند.»

در انتظار امضای قرارداد و پرداخت هزینه خدمات ارائه شده، پیمانکار عملیات در شهر را به حالت تعلیق درآورده و جمع آوری زباله به مدت نامحدود متوقف خواهد شد.

به ساکنان توصیه می شود که جمع آوری زباله های منقطع را با موارد زیر مدیریت کنند:

  • کاهش میزان زباله های خانگی با استفاده از ظروف قابل استفاده مجدد و سایر محصولات و کالاهای خانگی پایدار به جای ظروف یکبار مصرف
  • انجماد ضایعات غذاهای دریایی تا زمانی که جمع آوری زباله از سر گرفته شود
  • ادامه رهاسازی کلیه زباله های خطرناک خانگی به بلوار دانشگاه 1570
  • با دنبال کردن به روز رسانی ها از طریق وب سایت رسمی شهر جکسون، از طریق رسانه های اجتماعی و اخبار محلی مطلع شوید.

به گفته دفتر شهردار، شهر در حال بررسی همه گزینه‌ها برای جمع‌آوری زباله است، از جمله مکان‌های تعیین‌شده برای حمل زباله.

[ad_2]

Leave a reply