PSC می سی سی پی به اصلاح قوانین سابق اندازه گیری شبکه رأی می دهد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – روز سه شنبه، کمیسیون خدمات عمومی می سی سی پی (PSC) در رای گیری دو حزبی اصلاحاتی را در قوانین اندازه گیری شبکه و اتصالات قبلی که اکنون به عنوان “قوانین تولید توزیع شده می سی سی پی” شناخته می شود، تصویب کرد.

کمیسیونر برنت بیلی گفت: “قوانین اصلاح شده به مشتریان می سی سی پی از تاسیسات تحت مالکیت سرمایه گذار این گزینه را برای سرمایه گذاری در توانایی خود برای تامین خود و اتصال به شبکه و افزایش پذیرش انرژی پایدار ارائه می دهد.” “قوانین همچنین می سی سی پی را باز می کند. به تجارت برای توسعه دهندگان، تولیدکنندگان و نصب کنندگان فناوری انرژی پاک، که مشاغل پردرآمد بی شماری را در صنعت ایجاد خواهد کرد. این قوانین نه تنها باعث رشد اقتصادی می شود، بلکه تأثیر مثبتی در مناطق مدرسه ما خواهد داشت. ما شاهد حمایت قابل توجهی از سوی خود بوده ایم. مناطق مدرسه در سراسر منطقه مرکزی، زیرا آنها تأثیر مثبتی که می تواند بر بودجه آنها داشته باشد، تشخیص می دهند.

این دستور همچنین مقرراتی را تعیین می‌کند که به شرکت‌های برق دستور می‌دهد تا پرونده‌های جداگانه‌ای برای تأیید برنامه‌های Solar-for-Schools و مشوق‌های اولیه برای سیستم‌های تولید پراکنده ایجاد کنند. هشت و پنج ناحیه مدرسه واجد شرایط شرکت هستند.

[ad_2]

Leave a reply