Ole Miss قهرمانی مسابقات جهانی کالج را در آکسفورد جشن می گیرد

[ad_1]

اوماها، نب. (WJTV) – آخرین تیمی که به مسابقات بیسبال NCAA راه یافت آخرین تیم ایستاده بود.

اوله میس دو بار در زمین های وحشی در یک دوره هشتم سه ران گلزنی کرد و Rebels اولین عنوان ملی بیسبال خود را کسب کرد، اوکلاهاما را در فینال سری جهانی کالج با پیروزی 4-2 یکشنبه با پیروزی 4-2 برد.

Rebels در روز چهارشنبه، 29 ژوئن، رژه و جشنی را برای جشن قهرمانی تیم بیسبال در مسابقات قهرمانی ملی بیسبال NCAA در سال 2022 برگزار خواهند کرد.

رژه در ساعت 5:15 بعد از ظهر شروع خواهد شد. مسیر از مرکز شهر آغاز می‌شود، از خیابان لامار در میدان و اطراف دادگاه پایین لامار جنوبی حرکت می‌کند، به سمت راست در خیابان دانشگاه بروید و در مقابل مرکز فورد به پایان می‌رسد.

تصویر
ساعت 04:30: Ole Miss Athletics

با سپری شدن رژه، هواداران تشویق می شوند تا برای جشن قهرمانی به استادیوم دانشگاه آکسفورد / میدان سوئیز بروند. دروازه‌های ورزشگاه ساعت 5 بعد از ظهر باز می‌شود. مراسم از ساعت 18:00 آغاز می‌شود.

کلیه صندلی های کاسه ای عمومی و میدان چپ و راست در پذیرش عمومی خواهد بود. کولر و صندلی فقط در قسمت چپ و راست مجاز خواهد بود. هیچ شیشه یا اقلام ممنوعه مجاز نخواهد بود. همه موارد باید بلافاصله پس از رویداد پاک شوند. سرویس های بهداشتی در دسترس خواهند بود. غرفه‌های Concession باز نمی‌شوند، اما Water Monsters در مسابقه در دسترس خواهند بود.

ساعت 04:30: Ole Miss Athletics

پارکینگ رایگان در دسترس خواهد بود. Lot A، Lot B، Lot ADA، Lot C، Lot D، Lot e / South Lot و لات Manning در پایگاه‌هایی که اول می‌آیند باز خواهند شد. پارکینگ ADA نیز در قسمت C- ADA و قسمت جنوبی موجود خواهد بود. یک شاتل رایگان از مرکز Manning، Lot B، Lot E، South lot و ADA در دسترس خواهد بود.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply