Ole Miss قرارداد جدید خود را با Lane Kiffin نهایی کرد

[ad_1]

آکسفورد، خانم (WJTV) – لین کیفین قرارداد جدیدی با دانشگاه می سی سی پی امضا کرد تا سرمربی این تیم فوتبال بماند.

کیفین در سه سالی که در راس شورشیان بود، اوله میس را به رکورد 23-12 رساند، از جمله اولین فصل 10 بردی برنامه در یک سال پیش و هشت برد در این فصل، زیرا Rebels برای سومین بار متوالی در کاسه است. سال

کیت کارتر، معاون دو و میدانی بین دانشگاهی، گفت: «مربی کیفین در حال ایجاد برنامه‌ای است که می‌تواند موفقیت را حفظ کند و برای قهرمانی تلاش کند. ما در حال سرمایه گذاری در برنامه فوتبال خود هستیم که قبلاً هرگز نبوده است. افزایش شدید دستمزد برای کمک مربیان و کارکنان پشتیبانی با هر یک از همتایان ما قابل رقابت است، و از نقطه نظر تسهیلات، بازسازی 45 میلیون دلاری مرکز منینگ در تابستان امسال به پایان خواهد رسید. علاوه بر این، حمایت قابل توجه Rebel Nation، شتاب فوق العاده ای در NIL ایجاد کرده است. ما به تجهیز Coach Kiffin به این منابع و سایر منابع لازم برای رقابت و پیروزی در بالاترین سطح و ساختن دستاوردهای سه فصل گذشته ادامه خواهیم داد.

کیفین گفت: “ما از صدر اعظم گلن بویس، کیت کارتر مدیر دو و میدانی و کل دولت اوله میس به خاطر تعهد و حمایتشان از برنامه فوتبال ما قدردانی می کنیم.” “با حمایت جمعی ما و یک مرکز جدید و پیشرفته، ما قادر خواهیم بود آنچه را که تاکنون به دست آورده‌ایم بسازیم و فرصت‌های بیشتری را به دانشجویان ورزشکار خود ارائه دهیم. هواداران، بازیکنان و کارکنان ما و بسیار هیجان زده هستم که این تیم را به سطح بالاتری ببرم. هوتی تادی!”

[ad_2]

Leave a reply