Ole Miss برای جشن قهرمانی کالج سری جهانی با رژه

[ad_1]

آکسفورد، خانم (WJTV) – اوله میس رژه ای را در روز چهارشنبه، 29 ژوئن برای جشن قهرمانی تیم بیسبال در مسابقات قهرمانی ملی بیسبال NCAA در سال 2022 برگزار خواهد کرد.

رژه در ساعت 5:15 بعد از ظهر شروع می شود. مسیر از میدتاون شروع می شود، از فارغ التحصیل در شمال لامار عبور می کند، یک دایره کامل در اطراف دادگاه ایجاد می کند، به سمت پایین لامار جنوبی ادامه می دهد، به سمت راست در دانشگاه بروید و به لیسیوم ختم می شود.

ساعت 04:30: Ole Miss Athletics

با سپری شدن رژه، هواداران تشویق می شوند تا برای جشن قهرمانی به استادیوم دانشگاه آکسفورد / میدان سوئیز بروند. دروازه‌های ورزشگاه ساعت 5 بعد از ظهر باز می‌شود. مراسم از ساعت 6 بعدازظهر آغاز می‌شود.

کلیه صندلی های کاسه ای عمومی و میدان چپ و راست در پذیرش عمومی خواهد بود. کولر و صندلی فقط در قسمت چپ و راست مجاز خواهد بود. هیچ شیشه یا اقلام ممنوعه مجاز نخواهد بود. همه موارد باید بلافاصله پس از رویداد پاک شوند. سرویس های بهداشتی در دسترس خواهند بود. غرفه‌های Concession باز نمی‌شوند، اما Water Monsters در مسابقه در دسترس خواهند بود.

ساعت 04:30: Ole Miss Athletics

پارکینگ رایگان در دسترس خواهد بود. Lot A، Lot B، Lot ADA، Lot C، Lot D، Lot e / South Lot و لات Manning در پایگاه‌هایی که اول می‌آیند باز خواهند شد. پارکینگ ADA نیز در قسمت C- ADA و قسمت جنوبی موجود خواهد بود. یک شاتل رایگان از مرکز Manning، Lot B، Lot E، South lot و ADA در دسترس خواهد بود.

[ad_2]

Leave a reply