Ole Miss استنفورد را شگفت زده می کند و پس از 16 سال به اولین Sweet 16 می رسد

[ad_1]

استانفورد، کالیفرنیا (AP) – مربی می سی سی پی یولت مک فی-مک کوئین با هق هق در حالی که دوستان، خانواده و مدیران را در آغوش گرفته بود، سعی کرد عظمت پیروزی خیره کننده تیمش بر استنفورد را درک کند، وقتی کسی به او یادآوری کرد که بسکتبال بیشتری بازی می شود. .

دو دختر خردسالش با شادی روی زمین می رقصیدند.

پدر مغرور او همه را در خانه باهاما پذیرایی کرد.

تیم او در میانه زمین ظاهر شد و فریاد زد: “سیاتل!” شورشیان به آنجا می روند.

مدیسون اسکات دو پرتاب آزاد را در 23 ثانیه باقی مانده زد تا می سی سی پی برای همیشه پیش بیفتد، آنجل بیکر 13 امتیاز به دست آورد و شورشیان در دفاع خود به خوبی عمل کردند و یکشنبه شب با نتیجه 54 بر 49 استنفورد را خیره کننده کردند و به NCAA رسیدند. Tournament Sweet 16 برای اولین بار در 16 سال.

“اول از همه فقط فوق العاده سپاسگزارم. مک فی مک کوئین، 40 ساله، درباره تالار مشاهیر و برنده ترین مربی گفت: من مربیان زیادی در زندگی خود دارم، و یکی از مربیان من همیشه به من می گوید که فردی که تجربه دارد، در رحمت کسی است که مسح می شود. در زنان تارا واندرویر. او در مورد زندگی من شاید 10 سال پیش گفت. بنابراین قرار گرفتن در این موقعیت در حال حاضر، حذف یک برنامه تاریخی مانند استنفورد، مربی و زنی که تحسینش کرده‌ام، به آن توجه کرده‌ام، شگفت‌انگیز است.»

استنفورد در حالی که در کل بازی عقب بود و هرگز برتری نداشت، در 28 ثانیه مانده به وقت استراحت اعلام کرد، سپس هانا جامپ توپ را برگرداند و اسکات تبدیل به گل شد. هیلی جونز توپ را خارج از محدوده در آخرین مالکیت کاردینال از دست داد و فرصتی برای تساوی دوباره آن در لحظات پایانی داشت.

مارکوشا دیویس در فاصله 15.4 ثانیه مانده به پایان بازی، یک جفت پرتاب آزاد را به ثمر رساند که اوله میس با نتیجه 5:47 بر یک گل میدانی بدون گل غلبه کرد و 0 بر 8 به پایان رسید.

“این یک دستاورد بزرگ است. بسیاری از ما برای تاریخ سازی به اینجا آمده ایم و این کاری است که انجام می دهیم.

شورشیان تازه‌کار (25-8) آخر هفته آینده به نیمه‌نهایی منطقه‌ای در سیاتل می‌رسند، در حالی که تیم واندرویر استنفورد (29-6) خیلی زودتر از آنچه آن گروه پیش‌بینی می‌کرد حذف شد – فصلی که در زمین خانه کاردینال به پایان می‌رسد. جونز پس از آخرین بازی خود با اشک هایش مبارزه کرد و با 16 امتیاز و 8 ریباند به پایان رسید، اما 5 برگرداند.

«برخی از کارهایی که ما انجام دادیم خودآزاری بود. واندرویر گفت: گردش مالی واقعاً به ما صدمه زد. آنها یک تیم واقعاً سخت هستند، آنها بسیار بهتر از (شماره) 8 تیمی هستند که قبلاً بازی کرده ایم. گاهی اوقات شما واقعاً مسابقه خوبی ندارید.»

از سال 1994، تنها 4 نفر شماره 1 قبل از Sweet 16 شکست خورده اند، که دوک آخرین آنها در سال 2009 بود. استنفورد قبلاً یک بار این کار را انجام داد، و در دور اول مسابقات در سال 1998 به رتبه شانزدهم هاروارد سقوط کرد.

کاردینال به 14 Sweet 16 پیاپی رسیده بود و در دور اول یا دوم شکست نخورده بود از زمانی که شماره 10 ایالت فلوریدا دقیقاً 16 سال پیش تا روز قبل در دور دوم 68-61 کاردینال پنجم را در غرفه میپل در دور دوم شوکه کرد. 19 مارس 2007.

کامرون برینک از غیبت یک بازی با مشکل معده بازگشت تا با 20 امتیاز، 13 ریباند و هفت بلاک کار را به پایان برساند، اما استنفورد هرگز پیشی نگرفت و تمام شب برای رسیدن به عقب تلاش کرد. رهبر بلوک های حرفه ای برنامه، ستاره جوان با 118 امتیاز برای فصل به پایان رسید و در مجموع 297 امتیاز دارد.

واندرویر گفت: “کم امروز 100 درصد نبود، اما من فکر می کردم که او واقعاً جنگید.”

استنفورد 21 بازی متوالی NCAA را در زمین خانگی خود برده است و 41-5 تمام دوران در Maples در طول ماه مارس جنون است.

اوله میس تمام نیمه اول را در طول مسیر به برتری 29-20 در وقت استراحت در غرفه پر سر و صدا میپلز هدایت کرد، جایی که وقتی برینک سه شوت مستقیم ریتا ایگبوکوه را در نیمه دوم کوارتر دوم مهار کرد، جمعیت به شدت وحشی شدند. حدود دو دقیقه بعد، ایگبوکوه پس از مشت زدن، دهان او را گرفت.

هنگامی که گارد ارشد مایا تیلور به سختی پایین آمد و پس از برخورد با فرانچسکا بلیبی در حالی که برای دفاع از ایندیا نیور حرکت می کرد، در فاصله 6:41 باقی مانده در بازی سوم، شورشیان ترسیدند. پس از مکث کوتاهی برای نفس کشیدن، تیلور دوباره شروع به حذف نقطه کرد.

Rebels از روز 1 ورود به منطقه خلیج اعلام کرد که آنها آماده بازی دفاع سخت خود را برای نشان دادن در مسابقات NCAA. برنامه های استنفورد به طور مرتب منتشر می شد. کاردینال برای خطاهای تهاجمی مکرر فراخوانده شد. آنها در زمانی که مهم بود اشتباه می کردند.

گلادستون مک فی، پدر مربی مک فی-مک کوئین، گفت: «اشک من را درآورد. “زیبا است. این همان چیزی است که منتظرش بودی.

تصویر بزرگ اوله خانم: والدین گلادستون و دیزی مک فی مک کوئین سال پنجم را تشویق کردند، در حالی که تیم او پس از سقوط به داکوتای جنوبی در سال گذشته در دور اول، به دور دوم رسید. دخترانش، یاسمین، 10، و یوری، 5 ساله، در تمام طول راه از تیم حمایت کردند و یاسمین فریاد زد: “این مامان من است!” زمانی که اوله میس قبل از صدای زنگ بیرون آمد. … Rebels در سال 2007 به Elite Eight صعود کردند. پس از گرفتن 24 ریباند تهاجمی در پیروزی مقابل Gonzaga، Rebels دوباره تخته ها را خراب کردند تا با 20 ریباند دیگر شانس دوم را ایجاد کنند.

استنفورد: کاردینال همچنین در نیمه اول باخت 55-46 در USC در 15 ژانویه هرگز پیشتاز نشد. … آنها 14 برد پیاپی در خانه داشتند، پس از باخت 76-71 در وقت اضافه 76-71 در شماره 1 کارولینای جنوبی در 20 نوامبر. جونز حرفه ای خواهد شد و بلیبی در یک برنامه در هاروارد پذیرفته شده است.

___

پوشش جنون AP مارس: و و[ad_2]

Leave a reply