Ole Miss، Southern Miss برای Super Regional در Hattiesburg آماده می شوند

[ad_1]

هتیزبورگ، خانم. (WHLT) – طرفداران Ole Miss و Southern Miss می توانند رویارویی دو تیم بیسبال را در بازی Super Regional Hattiesburg در روز شنبه 11 ژوئن تماشا کنند.

WJTV 12 News در ساعت 18:30 روز جمعه 10 ژوئن میزبان یک برنامه ویژه 30 دقیقه ای پیش نمایش Super Regional خواهد بود. مدیر ورزشی بلیک لوین و گزارشگر ورزشی دیوید ادلشتاین میزبان این برنامه خواهند بود.

این بازی ها در پارک پیت تیلور در پردیس دانشگاه می سی سی پی جنوبی (USM) در هاتسبورگ برگزار می شود. در اینجا زمان شروع و پخش تلویزیونی بازی ها آمده است:

  • شنبه، 11 ژوئن، ساعت 3:00 بعد از ظهر CT در ESNPU
  • یکشنبه، 12 ژوئن، ساعت 3:00 بعد از ظهر CT در ESPN2 / ESPNU
  • در صورت نیاز، بازی سوم در روز دوشنبه 13 ژوئن برگزار می شود. تلویزیون TBD است

شورشیان در 11 می در هاتسبورگ گلدن ایگلز را با نتیجه 4-1 شکست دادند. در اوایل سال، USM Ole Miss را در Trustmark Park در Pearl با نتیجه 10-7 شکست داد.

Southern Miss پس از غلبه بر دانشگاه ایالتی لوئیزیانا با نتیجه 8-7 به سوپر منطقه ای راه یافت. این اولین باری است که این تیم از سال 2009 به مسابقات سوپر منطقه ای بازمی گردد.

اوله میس پس از شکست 22-6 آریزونا به سوپر منطقه ای راه یافت.

خانم بیسبال جنوبی اعلام کرد بازی ها فروخته شد USM میزبان یک مهمانی تماشای بازی‌ها در ایستگاه جنوبی در پارک روح است و Ole Miss میزبان یک مهمانی تماشا در Swayze Field خواهد بود.[ad_2]

Leave a reply