OB Curtis همچنان در فشار ثابت با تعمیرات در حال انجام است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – رهبران جکسون گفتند که تاسیسات تصفیه آب OB Curtis همچنان در فشار ثابت باقی می ماند. از روز دوشنبه 12 سپتامبر، این نیروگاه با PSI 88 کار می کرد.

مقامات گفتند که تولید کلی آب در روز یکشنبه 11 سپتامبر در هر دو طرف غشایی و معمولی کارخانه افزایش یافت. همه مخازن دارای حاشیه خوبی از ذخیره سازی سربار هستند.

پمپ آب خام شماره 4 روز دوشنبه از سکوی پمپ خارج می شود. شنبه هنگام نصب مشخص شد که نیاز به تعمیر اضافی دارد. رهبران گفتند که این تأثیری بر ورودی کارخانه فعلی ندارد. تمام پمپ های آب خام که در حال استفاده بودند همچنان در حال استفاده هستند، از جمله پمپ اجاره موقت.

به گفته مقامات، پاکسازی حوضه رسوب 2 شماره 2 تکمیل شد و مجدداً در کارخانه معمولی مورد استفاده قرار گرفت. قطار غشایی شماره 6 تمیز کردن را در روز یکشنبه به پایان رساند و قطار غشایی شماره 1 روز دوشنبه در چرخه تمیز کردن قرار خواهد گرفت.

گروه بزرگی از تیم‌های پیمان کمکی مدیریت اضطراری (EMAC) اکنون در محل هستند و علاوه بر کمک انجمن آب روستایی می‌سی‌سی‌پی، کارکنان OB Curtis را تکمیل می‌کنند. تیم های حاضر در کارولینای جنوبی، میشیگان و مریلند هستند. تیم های اضافی از اوهایو روز دوشنبه خواهند آمد.

نمونه برداری های تحقیقاتی روز دوشنبه برای پایش کیفیت آب ادامه خواهد داشت. در این زمان سیستم توزیع برای نمونه برداری کامل برای پاک کردن اطلاعیه آب جوش آماده نیست.

اگر دچار تغییر رنگ آب یا بدون فشار هستید، لطفاً با استفاده از این ابزار گزارش دهید

روز دوشنبه، شهردار جکسون، Chokwe A. Lumumba اعلام کرد که در روز سه‌شنبه، 13 سپتامبر، یک جلسه اجتماعی برای ارائه به‌روزرسانی‌ها در مورد سیستم آب و پاسخگویی به سؤالات همسایگان برگزار خواهد کرد.

این جلسه از ساعت 6:00 تا 7:30 بعد از ظهر در کلیسای باپتیست مبلغان کالج هیل برگزار خواهد شد.

[ad_2]

Leave a reply