NOAA چشم انداز گرم تابستان را منتشر می کند: در اینجا پیش بینی می سی سی پی است

[ad_1]

(NEXSTAR) – لباس شنا و SPF خود را آماده کنید. امسال برای همه تقریباً تابستانی گرم به نظر می رسد.

چشم‌انداز تابستانی مرکز پیش‌بینی آب و هوا روز پنجشنبه منتشر شد و احتمال دمای بالاتر از میانگین را برای تقریباً هر بخش از هر ایالت کشور بین ژوئن و آگوست نشان می‌دهد.

بر اساس چشم انداز مرکز پیش بینی آب و هوا، بیشترین احتمال برای دماهای گرم در یوتا، کلرادو و نیومکزیکو است. همانطور که در نقشه زیر دیده می شود، یکی دیگر از مناطقی که احتمالاً تابستان گرم را می بیند، شمال شرقی است.

چشم انداز دمای 90 روزه برای ژوئن، جولای و آگوست. 09.30 اعتبار: مرکز پیش بینی آب و هوا / NOAA

سایه تیره‌تر نارنجی یا قرمز در نقشه بالا، احتمال تابستان گرم‌تر از حد متوسط ​​را نشان می‌دهد. قسمت های سفید نقشه شانس یک تابستان بالاتر یا کمتر از متوسط ​​را نشان می دهد.

انتظار نمی رود هیچ ایالتی تابستانی خنک تر از حد معمول داشته باشد.

مرکز پیش بینی آب و هوا، که بخشی از اداره ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) است، چشم انداز 90 روزه را یک بار در ماه منتشر می کند. چشم انداز روز پنجشنبه همچنین تابستانی خشک را برای اکثر نقاط کشور می طلبد.

تنها ساحل شرقی، ایالت های خلیج فارس، جنوب آریزونا و آلاسکا پیش بینی می شود تابستان مرطوب تری داشته باشند. بقیه کشور با شرایط خشک مواجه است که پیش بینی می شود خشکسالی غرب را تشدید کند.

چشم انداز بارش 90 روزه برای ماه های ژوئن، جولای و آگوست. 09.30 اعتبار: مرکز پیش بینی آب و هوا / NOAA

این پیش‌بینی‌های آب‌وهوای تابستانی تحت‌تاثیر الگوی اقلیمی لانینا در حال انجام است، که امسال به‌ویژه برای مدت طولانی ادامه داشته است.

لا نینا همچنین بر فصل طوفان تأثیر می گذارد. معمولاً طوفان‌های منشأ اقیانوس آرام را تضعیف می‌کند، اما منجر به طوفان‌های قوی‌تر در اقیانوس اطلس می‌شود.

[ad_2]