NC Central در آخرین بازی دیون سندرز، جکسون استیت را شکست داد

[ad_1]

آتلانتا (AP) – کوارتربک دیویوس ریچارد برای 97 یارد دوید و دو تاچ داون، از جمله افت امتیاز 1 یارد در وقت اضافه، و کارولینای شمالی سنترال جکسون استیت را 41-34 در جشن روز شنبه شکست داد تا پیشنهاد مربی دیون سندرز برای بازی را خراب کند. یک فصل بدون شکست در آخرین بازی خود با ببرها.

دفاع ایگلز روی اولین مالکیت وقت اضافه جکسون استیت در خط دروازه ایستاد تا برد را حفظ کند. افت شدید هیدن هگلر در رتبه سوم از رده 1، ناتمام ماندن شیدور سندرز توسط کوارتربک استیت جکسون برای پایان دادن به بازی به عنوان قهرمانی تیم‌هایی از کالج‌ها و دانشگاه‌های تاریخی سیاهپوست به پایان رسید.

پاس 19 یاردی سندرز به تراویس هانتر در حالی که زمان مقرر به پایان رسید، امتیاز اضافی الخاندرو ماتا را به دست آورد تا بازی به وقت اضافه برسد. این چهارمین پاس گل بازی برای سندرز بود که او هم برای گلزنی دوید.

جکسون استیت (12-1) پیشنهاد خود را برای اولین فصل بدون شکست در تاریخ مدرسه رد کرد. مربی دیون سندرز برنامه فوتبال را در کلرادو به عهده می گیرد، اما می خواست ابتدا فصل را با ببرهای خود به پایان برساند. شیدور سندرز پدرش را تا بولدر همراهی خواهد کرد.

برد توسط NC Central (10-2) باعث شد کنفرانس دو و میدانی خاورمیانه با نتیجه 6-1 نسبت به تیم های کنفرانس دو و میدانی جنوب غربی در جشن کاسه برتری پیدا کند.

دوندگی 7 یاردی لاترل کولیر با 4:31 باقیمانده باعث برتری NCCU شد. ببرها با یک درایو 15 بازی پاسخ دادند که شامل پاس 10 یاردی و چهارم به پایین سندرز به تی جی مارتین بود.

ریچارد 177 یارد را با یک تاچ داون پاس داد و 97 یارد و دو امتیاز دوید. ریچارد تطبیق پذیری خود را در یک رانندگی سه یاردی برای اولین تاچ داون بازی نشان داد. ریچارد یک دوی 21 یاردی، 30 یاردی در یک بازی حقه بازی و یک دوی گل 5 یاردی داشت که باعث برتری 10-0 ایگلز شد.

سندرز به سرعت نشان داد که از مهارت‌های تهدید دوگانه نیز برخوردار است زیرا جکسون استیت با نتیجه 21-7 از کارولینای شمالی سنترال را در بقیه نیمه پیشی گرفت. سندرز 13 پاس از 14 پاس را برای 178 یارد و دو تاچ داون انجام داد و چهار بار برای 34 یارد با امتیاز دیگری در نیمه داشت که ببرها 21-17 پیش افتادند.

یک پونت ساختگی در اوایل نیمه دوم به Eagles کمک کرد تا برتری را پس بگیرند. کیل مورگان با ضربه محکم و محکم روی پون تقلبی زد و 43 یارد را به سمت استیت 24 جکسون دوید. پاس گل 12 یارد ریچارد به کوئنتین مک کال باعث شد تا کارولینای شمالی مرکزی 23-21 بعد از امتیاز اضافی از دست رفته آدریان اولیوو پیش بیفتد.

گل 21 یاردی اولیوو در اواخر کوارتر سوم برتری را به 5 امتیاز رساند.

ارتکاب در میان جمعیت

راجر گودل، کمیسر NFL در حمایت از برادرزاده‌اش، چارلتون “چارلی” گودل، بازیکن دوم دفاعی جکسون ایالت، در این بازی شرکت کرد. گودل کوچکتر پسر برادر راجر گودل است.

بردار

North Carolina Central: The Eagles به بازی دویدن قوی تر خود متکی بودند. یک حمله دویدن متعادل به رهبری ریچارد و لاترل کالیر به NC Central برتری 276-78 را در یاردهای سریع داد.

جکسون استیت: ببرها در پاسخ به کسری اولیه 10-0 انعطاف پذیر بودند. سندرز کلید اصلی بازی بود و به عنوان دونده و پاسور در حالی که پیشتاز بازگشت بود.

تا بعدی

مرکز کارولینای شمالی: ایگلز به دنبال مسابقات قهرمانی کنفرانس دو و میدانی شرق میانه (MEAC) خواهد بود که فصل 2023 خود را در A&T کارولینای شمالی در تاریخ سپتامبر افتتاح کند. 3.

جکسون استیت: با TC Taylor که مربی گیرنده‌های گسترده به عنوان مربی جدید ارتقاء می‌یابد، ببرها به آتلانتا باز خواهند گشت تا فصل 2023 را در برابر ایالت کارولینای جنوبی در چالش کریکت MEAC-SWAC افتتاح کنند.

___

فوتبال کالج AP: و برای خبرنامه فوتبال کالج AP ثبت نام کنید:[ad_2]

Leave a reply