NAACP به ویدئوی دستگیری ویروسی MHP پاسخ می دهد

[ad_1]

MCCOMB، خانم (WJTV) – NAACP کنفرانس ایالتی می سی سی پی بیانیه ای را در رابطه با ویدیوی ویروسی اخیر از یک سرباز ایالتی می سی سی پی در حال دستگیری مردی در مک کوم منتشر کرد.

این ویدئو که در روز جمعه 5 آگوست ضبط شده است توسط فردی به نام پکر لوئیس ضبط شده است. این ویدئو نشان می دهد که یکی از برادران او به نام یوجین لوئیس در خیابان با دستبند ایستاده است به عنوان پکر و برادر دیگری به نام داریوس لوئیس فریاد می زند که دارند ماجرا را ضبط می کنند.

ناگهان افسر یوجین لوئیس را از گردن می گیرد و او را از خیابان می کشد و او را روی زمین می اندازد. در یک نقطه، به نظر می رسد که افسر از زانوی خود برای پایین آوردن او استفاده می کند.

پکر لوئیس گفت که افسر پس از اینکه به برادران لوئیس گفت صحنه را ترک کنند، پرخاشگر شد.

پس از بازداشت یوجین لوئیس در ماشین پلیس، افسر سپس به سمت دو برادر دیگر رفت و اسلحه را به سمت یکی از آنها نشانه رفت. پس از رسیدن افسر دیگر، پکر و داریوش لوئیس دستگیر شدند.

“این ویدئو به وضوح نشان می دهد که سرباز از نیروی بیش از حد علیه یک آقای لوئیس دستبند زده استفاده می کند. آقای لوئیس هیچ تهدیدی برای ایمنی سرباز نداشته است و همچنین قصد فرار یا حمله فیزیکی به سرباز را نداشته است. بنابراین اقدامات این سرباز کاملاً غیرقابل توجیه بوده است. غیرقابل قبول است.” رابرت جیمز، رئیس کنفرانس ایالتی می سی سی پی NAACP، در بیانیه ای که از کنفرانس منتشر شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: “بعد از بازبینی ویدئو، NAACP کنفرانس ایالتی می سی سی پی از اقدامات این سرباز ایالتی آشفته شده است. مایه تاسف است که مردم و اعضای خانواده مجبورند برای شفافیت و حقیقت در حوادثی از این دست به ویدئوی تماشاگران تکیه کنند. ما از اینکه برادر آقای لوئیس برای ضبط این حادثه آنجا بود، سپاسگزاریم، اما از اینکه او مجبور شد شاهد اتفاقاتی که برای برادرش افتاده بود، ناراحتیم.

مقامات دولتی گفتند که تحقیقات در حال انجام است. مقامات نه افسر درگیر را شناسایی کرده اند و نه گفته اند که چه چیزی باعث شد یوجین لوئیس در دستبند قرار گیرد. پکر لوئیس گفت که برادرش به اتهام سرعت غیرمجاز دستگیر شد و سپس به دلیل داشتن گواهینامه منقضی شده دستگیر شد.

“کنفرانس ایالتی مشتاقانه منتظر نتایج تحقیقات وزارت امنیت عمومی می سی سی پی و اداره تحقیقات می سی سی پی است. ما امیدواریم که این سازمان ها در مورد آنچه یافته اند شفاف باشند. صرف نظر از این، ما معتقدیم که این سرباز باید به عنوان اقداماتش خاتمه یابد. نشان می دهد که او برای کسانی که قسم خورده است از آنها محافظت کند و به آنها خدمت کند، خطرناک است.”

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply