MSDH یک فروشگاه یک مرحله ای برای فرم های مدرسه ارائه می دهد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – وزارت بهداشت ایالت می سی سی پی (MSDH) میزبان یک فروشگاه تک مرحله ای برای فرم های ورود/ثبت نام مدرسه است.

این رویداد دو هفته ای به والدین این امکان را می دهد که در صورتی که کودک در مورد الزامات ایمن سازی به روز باشد و همچنین گواهی تولد خود، یک کپی از فرم 121 (سوابق تیراندازی) فرزند خود را دریافت کنند.

این فروشگاه از دوشنبه، 25 ژوئیه تا جمعه، 5 آگوست 2022 در دفتر MSDH Vital Records، واقع در 222 Marketridge Drive در Ridgeland، برگزار خواهد شد. دفتر از ساعت 8:00 صبح تا 4 باز خواهد بود: 00 بعد از ظهر

والدین باید قبل از ورود به مدرسه گواهی انطباق با ایمن سازی (فرم 121) را از ارائه دهنده ایمن سازی خود به مدرسه ارائه کنند. برای ثبت نام در مدرسه نیز گواهی تولد کودک الزامی است.

در طول این رویداد فروشگاه یک‌جا، در صورتی که کودک در مورد الزامات ایمن‌سازی به‌روز باشد، فرم 121 کودک به‌صورت رایگان در دسترس خواهد بود. نسخه های تایید شده را می توان از طریق www.MyIRMobile.com نیز چاپ کرد.

گواهی تولد در همان روز با قیمت 17 دلار در دسترس خواهد بود. هر نسخه گواهی شده اضافی 6 دلار است.

قانون ایالت می سی سی پی، کودکان را ملزم می کند که در برابر بیماری های دوران کودکی برای ورود به مدارس دولتی یا خصوصی، هد استارت یا مهدکودک واکسینه شوند. همچنین برای ورود به کلاس هفتم واکسیناسیون لازم وجود دارد.

واکسیناسیون در ادارات بهداشت شهرستان با تعیین وقت قبلی در دسترس است.

[ad_2]

Leave a reply