MSDH والدین را تشویق می‌کند تا عکس‌های بازگشت به مدرسه بچه‌ها را به خاطر بسپارند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – برخی از دانش آموزان می سی سی پی حدود یک ماه دیگر به کلاس برمی گردند، و وزارت بهداشت ایالت می سی سی پی (MSDH) والدین را تشویق می کند که تا آخرین لحظه برای ایمن سازی بازگشت به مدرسه منتظر نمانند.

طبق قانون ایالت می سی سی پی، کودکان برای ورود به مدارس دولتی یا خصوصی، Head Start یا مهدکودک باید در برابر بیماری های دوران کودکی واکسینه شوند.

دکتر اپیدمیولوژیست ایالتی MSDH گفت: «گزینه‌های زیادی برای دریافت واکسن‌های خود در حال حاضر وجود دارد، از جمله ارائه دهندگان پزشکی خصوصی، داروخانه‌های خرده‌فروشی و بخش‌های بهداشت شهرستان. پل بایرز. “صرف نظر از اینکه کودک خود را کجا واکسینه کرده اید، بسیار مهم است که مطمئن شوید که او در مورد واکسیناسیون خود به روز است. این بهترین محافظت برای فرزند شما و اطرافیانش است.»

برای اولین بار ورود به مدرسه در می سی سی پی واکسیناسیون لازم و همچنین 7 مورد نیاز است.هفتم ورودی درجه والدین باید قبل از ورود به مدرسه گواهی انطباق با ایمن سازی (فرم 121) را به مدرسه ارائه کنند.

فرم 121 را می توانید از ارائه دهنده ایمن سازی فرزندتان دریافت کنید. MSDH همچنین راهی برای والدین ارائه می دهد که سوابق ایمن سازی فرزندشان را به صورت آنلاین بررسی کنند و فرم 121 مورد نیاز را پرینت کنند یا سند را برای ارسال به مدرسه دانلود کنند.

MyIR Mobile یک پورتال آنلاین است که به کاربران امکان دسترسی به سوابق رسمی ایمن سازی دولتی خود را می دهد.

اکثر کلینیک‌های بخش بهداشت شهرستان، کلینیک‌های ویژه ایمن‌سازی سریع را قبل از عجله بازگشت به مدرسه ارائه می‌کنند. برای اطلاع از تاریخ و زمان این کلینیک های ویژه با بخش بهداشت شهرستان خود تماس بگیرید.

والدین نوزادان و کودکان خردسال برنامه ایمن سازی مورد نیاز را در وب سایت MSDH مشاهده می کنند.

[ad_2]

Leave a reply