Mississippi Votes میزبان جشن ژوئن در جکسون است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – Mississippi Votes میزبان جشن ژوئن ژوئن در خیابان تاریخی Farish بود. این رویداد کمپین سالانه شانزده هفته ای “تا ما” را برای تشویق مردم به رای دادن راه اندازی کرد.

سازمان غیرانتفاعی غیرحزبی برای آوردن منابع رأی دهندگان به جامعه و در عین حال ارج نهادن به تاریخ و میراث گذشته تلاش می کند.

این گروه در شهرستان های مختلف در سراسر ایالت حضور خواهد داشت تا رأی دهندگان را ثبت نام کند، آنها را در مورد فرآیند ابتکار رأی گیری آموزش دهد و احیای حقوق را ترویج کند.

جمعیت سن رأی دهی جکسون در حال افزایش است و بیشتر و بیشتر به جوانان تبدیل می شود. بنابراین برای ما مهم است که همه این چیزهایی را که جوانان به آنها اهمیت می دهند در یک مکان مرکزی داشته باشیم تا بتوانند بیرون بیایند، از خود لذت ببرند و در راه خود شرکت کنند. آرکیا بنت اسکات، مدیر اجرایی Mississippi Votes گفت.

کورتلند سندرز، یکی از حاضران، گفت: “من داستان هایی از خانواده ام در مورد اینکه خیابان فریش چقدر عالی بود، چگونه با مشاغل سیاهپوست رونق داشت و چقدر چیزهایی برای ارائه داشت، شنیدم. خوشحالم که می بینم زندگی دوباره به آن باز می گردد.”

شرکت کنندگان گفتند که هیجان انگیز هستند که گروه ها در سراسر شهر رویدادهایی را ایجاد می کنند که برای همه سنین جذاب است و در عین حال تاریخ و فرهنگی را که تأثیر زیادی بر شهر گذاشته است جشن می گیرند.

[ad_2]

Leave a reply