MHP 6 تصادف مرگبار را در آخر هفته شکرگزاری بررسی می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – گشت بزرگراه می سی سی پی (MHP) در حال بررسی شش تصادف مرگبار است که در طول دوره اجرای سفر تعطیلات شکرگزاری 2022 رخ داده است.

در طول دوره اجرا، MHP 9179 استناد صادر کرد، 172 مورد را به دلیل اختلال در رانندگی دستگیر کرد، و 212 تصادف را که منجر به 43 جراحت با 6 تصادف مرگبار و 6 مرگ شد، بررسی کرد. تصادفات مرگبار در شهرستان های استون، اسکات، لیک، رانکین، کلارک و مارشال رخ داد.

تصادف مرگبار در استون کانتی در بزرگراه 49 در روز چهارشنبه، 23 نوامبر اتفاق افتاد. سربازان گفتند که یک فرستاده GMC در سال 2008، به رانندگی ماری فور، 58 ساله، و مسافر، دونا ریبورن، 79 ساله، هر دو از گلفپورت، در بزرگراه 49 به سمت شمال در حال حرکت بودند.

به گفته MHP، خودرو از جاده خارج و واژگون شد. فور در این تصادف جان خود را از دست داد و ریبرن جراحات شدیدی دید و از صحنه تصادف با هواپیما منتقل شد.

تصادف در شهرستان اسکات در بزرگراه 501 در روز چهارشنبه، 23 نوامبر اتفاق افتاد. یک فورد موستانگ مدل 2015 که توسط تایلر ویورت 26 ساله از لیک هدایت می شد، در حال حرکت به سمت جنوب در بزرگراه بود که خودرو از جاده خارج شد و واژگون شد. ویورت در صحنه درگذشت.

تصادف لیک کانتی در بزرگراه 35 در روز پنجشنبه، 24 نوامبر اتفاق افتاد. یک خودروی بیوک ورانو مدل 2013 که توسط شانیکوا بوش 24 ساله اهل کوسیوسکو هدایت می شد، در حال حرکت به سمت شمال در بزرگراه بود که خودرو از جاده خارج شد و با یک درخت برخورد کرد. . بوش در صحنه جان باخت.

تصادف مرگبار Rankin County در بزرگراه 49 در روز جمعه، 25 نوامبر اتفاق افتاد. سربازان گفتند که یک شورولت سیلورادو مدل 2004، که توسط یک مرد ناشناس رانندگی می‌کرد، در بزرگراه به سمت جنوب حرکت می‌کرد. خودرو از جاده خارج شد و واژگون شد. این مرد در تصادف جان باخت. سربازان گفتند که او کمربند ایمنی خود را نبسته است.

تصادف مرگبار در شهرستان کلارک در بین ایالتی 59 در روز یکشنبه، 27 نوامبر اتفاق افتاد. یک هامر H2 مدل 2006 که توسط جرمی ویلیامز 49 ساله از تنسی هدایت می شد، در حال حرکت به سمت شمال بود که خودرو از جاده خارج شد، واژگون شد و با درخت برخورد کرد. .

سربازان گفتند جرمیا ویلیامز 10 ساله اهل تنسی در این تصادف جان باخت. جرمی ویلیامز با جراحات جدی به مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی (UMMC) در جکسون منتقل شد.

تصادف مرگبار در مارشال کانتی در روز یکشنبه، 22 نوامبر در بین ایالتی 22 رخ داد. سربازان گفتند که یک وسیله نقلیه در حال حرکت به سمت غرب در ایالت بین ایالتی بود که با تری اسکروگینز 30 ساله، اهل اشلند، که در I-22 راه می رفت، برخورد کرد. اسکروگینز در صحنه درگذشت.

هر شش سقوط توسط MHP تحت بررسی است.

[ad_2]

Leave a reply