MHP گشت زنی را در تعطیلات آخر هفته افزایش می دهد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – گشت بزرگراه می سی سی پی (MHP) در تعطیلات آخر این هفته حضور خود را در سراسر ایالت افزایش می دهد.

سربازان و سایر افسران مجری قانون برای اجرای محدودیت سرعت و برخورد با تخلفات کمربند ایمنی و رانندگان مست خواهند بود. مقامات MHP گفته اند که انتظار ترافیک سنگین را دارند و به رانندگان هشدار می دهند که برای تاخیر آماده باشند.

“آگاه باشید که بسیاری از مردم در حال حاضر در جاده هستند. آنها برای دوره سفر شروع به کار می کنند. بنابراین، فقط زودتر حرکت کنید. برای هر گونه تاخیر آماده باشید، مطمئن شوید که حداقل نیم تانک دارید. بنزین زیرا شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی ممکن است در جاده بیفتد. ممکن است به هر دلیلی برای مدت طولانی در ترافیک گیر بیفتید. به کسی اجازه دهید بداند که می آیید فقط تا بداند در صورت عدم آمدن شما از شما انتظار دارد. به موقع آنجاست، بنابراین آنها می دانند که مراقب شما باشند.”

“ما همچنین تصادفات آهوهای زیادی داریم، برخورد گوزن ها با وسایل نقلیه. بنابراین، فقط برای گوزن ها آماده باشید. اگر یکی را دیدید، منتظر یکی دیگر باشید. برای این حیوانات منحرف نشوید زیرا ممکن است آنها را از دست بدهید و به خود آسیب برسانید یا یکی از عزیزان شما. شما نمی خواهید این کار را روی یک سنجاب یا آهو انجام دهید. می دانید، اگر باید آنها را بزنید، فقط آنها را بزنید.”

AAA پیش بینی می کند 102 میلیون آمریکایی در کریسمس امسال با ماشین سفر کنند.

[ad_2]

Leave a reply