MHP دوره اجرای سفر روز شکرگزاری 2022 را اعلام کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – گشت بزرگراه می سی سی پی (MHP) دوره اجرای سفر تعطیلات شکرگزاری 2022 را از چهارشنبه 23 نوامبر آغاز خواهد کرد.

دوره اجرا از ساعت 6 صبح روز چهارشنبه آغاز و یکشنبه 27 نوامبر ساعت 24 به پایان می رسد.

نیروهای ایالتی تلاش‌های اجرایی را روی بزرگراه‌های ایالتی و فدرال و سیستم‌های بین‌ایالتی متمرکز خواهند کرد تا از رانندگی بی‌احتیاطی، سرعت غیرمجاز و مشکلات رانندگی حواس‌پرتی بکاهند. ایست‌های بازرسی ایمنی در طول دوره برای اجرای قوانین مربوط به محدودیت کودک و کمربند ایمنی و همچنین حذف رانندگان آسیب‌دیده انجام خواهد شد.

در طول دوره 2021، MHP 195 تصادف با پنج کشته را بررسی کرد. آنها همچنین 158 DUI را دستگیر کردند.

کمیسیونر شان تیندل گفت: «بسیاری از مردم می سی سی پی در این فصل تعطیلات برای گذراندن وقت با دوستان و خانواده در جاده ها سفر خواهند کرد. “گشت بزرگراه می سی سی پی بی انتها به کار خود برای ایمن نگه داشتن آنها در جاده های ما ادامه خواهد داد. به یاد داشته باشید که سرعت خود را کم کنید، کمربند ایمنی خود را ببندید و از ارسال پیامک و رانندگی خودداری کنید. جشن شکرگذاری مبارک!”

ستوان گفت: “گشت بزرگراه می سی سی پی همه را تشویق می کند که ایمن رانندگی کنند و تعطیلات شکرگزاری فوق العاده ای داشته باشند.” سرهنگ مالاچی سندرز ما به طور خستگی ناپذیر با سایر سازمان های مجری قانون برای ارتقای امنیت عمومی از طریق اجرای دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی کار خواهیم کرد. هدف اصلی ما جلوگیری از تصادفات وسایل نقلیه با قابل مشاهده بودن در بزرگراه های ایالتی و فدرال خواهد بود.

[ad_2]

Leave a reply