MEMA، صلیب سرخ به بازماندگان گردباد در می سی سی پی کمک می کند

[ad_1]

پرل، خانم (WJTV) – آژانس مدیریت اضطراری می سی سی پی (MEMA) با صلیب سرخ آمریکا برای کمک به اسکان موقت ساکنان آواره شده در اثر گردباد مرگبار 24 مارس 2023 توافق نامه ای را امضا کرده است.

بر اساس این قرارداد، صلیب سرخ آمریکا، بازماندگان بلایای واجد شرایط را در اتاق‌های هتل یا متل اسکان می‌دهد و در صورت نیاز تا شش ماه برای آن افراد و خانواده‌ها غذا فراهم می‌کند.

فرماندار تیت ریوز (R-Miss.) گفت: «کمک به جوامع آسیب دیده برای اینکه دوباره روی پای خود بازگردند، اولویت اصلی ما است. این قرارداد با صلیب سرخ در تامین منابعی که مردم می سی سی پی برای بازیابی نیاز دارند بسیار مهم خواهد بود. ما به استفاده از هر منبع موجود برای بازسازی و بازسازی جوامع خود ادامه خواهیم داد. ما متعهد هستیم که تا زمانی که طول بکشد اینجا باشیم.”

مدیران صلیب سرخ و FEMA به نیازهای هر شهروند واجد شرایط پاسخ خواهند داد و از پیشرفت بهبودی آنها حمایت خواهند کرد. از روز سه شنبه، 11 آوریل، بیش از 500 شهروند می سی سی پی به دلیل گردباد در هتل های محلی اقامت دارند.

برای واجد شرایط بودن برای این برنامه، بازماندگان باید ابتدا در FEMA در DisasterAssistance.gov ثبت نام کنند یا با شماره 800-621-3362 تماس بگیرند. افراد آواره طوفان که تحت این برنامه به اسکان موقت نیاز دارند باید با شماره 1-800-RedCross تماس بگیرند.

MEMA و صلیب سرخ با تعدادی از هتل های محلی در شهرستان های آسیب دیده، کارول، هامفریس، مونرو، مونتگومری، پانولا و شارکی یا شهرستان های مجاور که می توانند میزبان باشند، همکاری کرده اند. در دسترس بودن هتل ممکن است در طول این ماموریت پناهگاه تغییر کند. صلیب سرخ می تواند ساکنان را در صورت لزوم به مرکز دیگری منتقل کند.

می سی سی پی در حال حاضر آدرس این پناهگاه ها را به دلیل ایمنی و امنیت بازماندگان طوفان آواره منتشر نمی کند. هر کسی که نیاز به سرپناه دارد می تواند با شماره 1-800-RedCross تماس بگیرد.

[ad_2]

Leave a reply