MDWFP جلسه ای را در مورد بیماری زوال مزمن در ویکزبورگ برگزار می کند

[ad_1]

ویکزبورگ، خانم. (WJTV) – اداره حیات وحش، ماهیگیری و پارک ها می سی سی پی (MDWFP) یک جلسه عمومی در ویکزبورگ برگزار می کند تا در مورد بیماری اتلاف مزمن (CWD) بحث کند.

این جلسه روز دوشنبه 29 اوت ساعت 6 بعد از ظهر در سالن اجتماعات لوویسا در کالج هیندز، پردیس ویکسبورگ برگزار خواهد شد. زیست شناسان MDWFP اطلاعاتی را در طول جلسه در مورد مدیریت CWD ​​و تلاش های نمونه برداری و فرصت های ویژه برای خواص در فاصله سه مایلی از تشخیص CWD مثبت ارائه خواهند داد.

CWD یک بیماری همیشه کشنده، مسری و عصبی است که گونه های گوزن، گوزن و گوزن را تحت تاثیر قرار می دهد. این بیماری باعث انحطاط اسفنجی مشخص در مغز حیوانات آلوده می شود که منجر به لاغری، رفتار غیر طبیعی، از دست دادن عملکرد بدن و مرگ می شود.

در می سی سی پی، مقامات حیات وحش اقداماتی را برای کمک به جلوگیری از گسترش CWD انجام داده اند.

کمیسیون حیات وحش، ماهیگیری و پارک‌ها اخیراً مقررات جدیدی را برای حذف و اضافه کردن برخی شهرستان‌ها به مناطق مدیریت CWD ​​در ایالت تصویب کرده است. Sharkey، Leflore، Tallahatchie و Pontotoc از مناطق حذف شدند، در حالی که Claiborne، Lafayette، Prentiss و Tishomingo اضافه شدند.

این شهرستان ها به مناطق مدیریت CWD ​​اضافه شدند زیرا موارد مثبت در ده مایلی آنها یافت شد. این تغییر از اول جولای اعمال شد.

بر اساس MDWFP، از فوریه 2018 تا کنون 127 مورد CWD مثبت در می سی سی پی تایید شده است و هفت مورد مشکوک مثبت وجود داشته است.

این جلسه قبل از شروع فصل velvet buck 2022 برگزار می شود. فصل مخمل باک از 16 تا 28 شهریور فقط در زمین های خصوصی خواهد بود. رهبران MDWFP گفتند که ممکن است فقط پول قانونی برای واحد مدیریت گوزن مربوطه برداشت شود.

MDWFP برای نظارت بر CWD در سراسر می سی سی پی به گوزن های شکارچی متکی است. تمام دلارهای برداشت شده باید برای نمونه برداری از بیماری اتلاف مزمن (CWD) به فریزر MDWPF CWD Drop-off یا به تاکسیدرمیست شرکت کننده در MDWFP ارسال شود.

[ad_2]

Leave a reply