MDOT ساخت بزرگراه را پیش از تعطیلات متوقف می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – «این فصل برای سفر تعطیلات است!

با وسایل نقلیه بیشتر در بزرگراه‌ها، اداره حمل‌ونقل می‌سی‌سی‌پی (MDOT) می‌خواهد با محدود کردن تأخیرهای سفر ناشی از ساخت‌وساز بزرگراه و ارائه چند نکته برای سفر تعطیلات، به شما کمک کند تا تعطیلات را شاد و روشن نگه دارید.

مقامات MDOT گفتند که تمام ساخت و سازهای بزرگراه های بین ایالتی و چهار خطه را در ایام اوج سفر کریسمس و سال نو متوقف خواهند کرد. تمامی ساخت‌وسازهای جاده‌ای که نیاز به بسته شدن خطوط دارند، از 24 دسامبر متوقف می‌شود و در 2 ژانویه از سر گرفته می‌شود.

این تعطیلی حداکثر ظرفیت سفر و حداقل تاخیر در ساخت و ساز را برای مسافران تعطیلات فراهم می کند.

MDOT همچنین این نکات را برای رانندگی ایمن در این فصل تعطیلات ارائه می دهد:

  • از پیش برنامه ریزی. برنامه تلفن همراه MDOT Traffic شرایط جاده را در زمان واقعی در طول مسیر سفر شما نشان می دهد.
  • قبل از رانندگی استراحت کافی داشته باشید. به یاد داشته باشید که اگر مسافت های طولانی را طی می کنید، توقف های مکرر را برنامه ریزی کنید.
  • کمربندت رو ببند. استفاده از کمربند ایمنی یکی از ساده ترین و موثرترین راه ها برای نجات جان افراد و کاهش صدمات ناشی از تصادف احتمالی است.
  • همیشه در مناطق کاری احتیاط کنید. کارگران تعمیر و نگهداری همچنین می‌خواهند برای تعطیلات آن را با خیال راحت به خانواده‌هایشان برسانند.
  • مراقب حیات وحش باشید دمای پایین تر به این معنی است که گوزن ها و سایر حیات وحش در نزدیکی بزرگراه ها فعال تر هستند. در هنگام سفر در هنگام غروب و سحر احتیاط بیشتری کنید.
  • با اختلال رانندگی نکنید. اگر قصد نوشیدن مشروب را دارید، مطمئن شوید که یک راننده معین دارید.

[ad_2]

Leave a reply