MDOT به اتمام پروژه US 49 نزدیک می شود

[ad_1]

شهرستان رنکین، خانم. (WJTV) – وزارت حمل و نقل می سی سی پی (MDOT) در حال تکمیل پروژه بزرگراه 49 ایالات متحده در شهرستان رانکین است.

هر دو جهت US 49 در پیکربندی شش خطه از انتهای پروژه در ریچلند تا جاده کلیری هستند. خدمه پیش بینی می کنند تا پایان روز جمعه، اول جولای، جاده به شش خط از انتهای پروژه به فلورانس باز شود.

مایکل فلود، مسئول اطلاعات عمومی MDOT توضیح داد: “حدود چهار سال و نیم از آن می گذرد. ​​ما خوشحالیم که اکنون در خط پایان هستیم.”

ویلی سیمونز، کمیسر حمل و نقل مرکزی، گفت: “ما خوشحالیم که اعلام می کنیم که این پروژه بازسازی تقریباً به پایان رسیده است، با این حال از همه می خواهیم هنگام سفر به منطقه احتیاط کنند، زیرا همچنان کارگران و خطوط روزانه بسته می شوند.” وی ادامه داد: «پس از هفته آینده، خدمه تردد تا شش خط پس از بسته شدن روزانه خطوط باز خواهند شد. این بسته شدن خطوط برای خدمه برای تکمیل شانه های سنگفرش و چرخش خطوط در تقاطع ها در سراسر پروژه ضروری است.

به گفته MDOT، انتظار می‌رود تا پایان هفته آینده هر شش خط به‌طور کامل به روی ترافیک باز شود. تا پایان کار خدمه، خطوط روزانه در منطقه بسته خواهد شد.

“وقتی باز شد، ما سه خط جدید و یک شانه در هر جهت خواهیم داشت. بنابراین، تمام بزرگراه 49 را باز می کند. سفر را بسیار ایمن تر و سفر از آنجا را کارآمدتر می کند. اگر به ساحل سفر می‌کنید یا در آن منطقه زندگی می‌کنید، زمان رانندگی راحت‌تر و سریع‌تری در بزرگراه 49 خواهید داشت. بنابراین، ما از مردمی که با ما صبور هستند و به ما اجازه می‌دهند تا این حجم عظیم را دریافت کنیم، قدردانی می‌کنیم. سیل گفت: پروژه 7.5 مایلی در شهرستان رانکین تکمیل شد.

این پروژه همچنان در مسیر تکمیل قرار دارد تا اواخر تابستان 2022 تکمیل شود. پس از تکمیل، سه خط سفر و یک شانه در هر جهت وجود خواهد داشت.

[ad_2]

Leave a reply