MDOT برای بستن I-20 W.، I-55 S. برای تعمیر شیب جاده

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – وزارت حمل و نقل می سی سی پی (MDOT) همه خطوط بین ایالتی 20 به سمت غرب / بین ایالتی 55 را به سمت جنوب در خیابان ایالتی در جکسون در روز شنبه، 13 اوت خواهد بست.

بسته شدن از ساعت 4:30 صبح آغاز خواهد شد و خدمه برای تعمیر شیب جاده تلاش خواهند کرد.

به گفته MDOT، انتظار می رود این تعطیلی 48 ساعت طول بکشد. در طول بسته شدن، ترافیک I-20 به سمت غرب/I-55 به سمت جنوب به I-55 به سمت شمال و I-220 به سمت جنوب هدایت می شود تا اطراف بسته را منحرف کنند.

از رانندگان محلی خواسته می شود در طول بسته شدن، مسیر دیگری را در جاده های محلی در نظر بگیرند.

مقامات MDOT گفتند باران شدید و جاری شدن سیل باعث شده است که جاده همچنان به فرورفتگی ادامه ندهد. پس از تعطیلی بین ایالتی، خدمه MDOT برای تراز کردن جاده با آسیاب و آسفالت کار خواهند کرد.

برد وایت، مدیر اجرایی MDOT گفت: “ما می دانستیم که احتمال ادامه بارندگی شدید و جاری شدن سیل، همراه با تمام خاک رس Yazoo، رطوبت و خاک مرطوب در زیر جاده وجود دارد که می تواند منجر به فرورفتن بیشتر منطقه بین ایالتی در این مکان شود.” . “این پروژه برای آماده سازی برای تعمیر دائمی تعمیر و نگهداری اجباری است.”

خدمه همچنین کارهای دیگری را در محل بسته شدن انجام خواهند داد، از جمله تعویض بخش‌هایی از نرده‌های محافظ در منطقه که اخیراً آسیب دیده است. علاوه بر تعمیر گاردریل، خدمه پل منطقه قرار است بازرسی پل را در امتداد بسته بین ایالتی انجام دهند.

با حسن نیت: MDOT

وایت گفت: “این یکی از پر ترددترین جاده ها در ایالت ما است و ما می دانیم که این بسته شدن باعث ایجاد مزاحمت در سراسر منطقه مترو جکسون می شود، با این حال لازم است این جاده ایمن و قابل تردد حفظ شود.” “من از خدمه منطقه ما قدردانی می کنم که این بسته شدن را با کار شبانه روزی برای تکمیل سایر موارد مهم کاری علاوه بر بالا بردن سطح شیب در بین ایالتی، مانند تعویض نرده محافظ و بازرسی پل، به حداکثر رساندند. این عملیات‌ها اواخر امسال انجام می‌شد که هر کدام منجر به بسته شدن ایالتی می‌شد.»

به گفته MDOT، این بخش از ایالت هر روز بیش از 100000 وسیله نقلیه را می بیند. در طول تعطیلی، رانندگان باید یک مسیر جایگزین را از قبل برنامه ریزی کنند و در آخر هفته زمان بیشتری برای سفر در نظر بگیرند.

در طول تعطیلی، مقامات MDOT گفتند که به طور منظم در مورد پیشرفت و مدت زمان مورد انتظار تعمیر و بسته شدن به اطلاع عموم خواهند رساند.

[ad_2]

Leave a reply