MDHS به خانوارهای آسیب دیده از بحران آب کمک می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – در سپتامبر 2022، دپارتمان خدمات انسانی می سی سی پی (MDHS) مبلغ 2,037,000 دلار را به عنوان پرداخت های تکمیلی برنامه کمک به انرژی خانه با درآمد کم (LIHEAP) به بیش از 1600 خانوار در شهرستان Hinds صادر کرد. این خانوارها قبلاً از 1 ژانویه تا 30 اوت 2022 مزایای LIHEAP را دریافت کردند.

مقامات MDHS گفتند که پرداخت های تکمیلی به نفع خانوارهای شهرستان هیندز است که فشار مالی ناشی از بحران آب را در اوایل پاییز امسال تجربه می کنند.

رابرت جی (باب) اندرسون، مدیر اجرایی MDHS، گفت: «با پیش‌بینی هزینه‌های انرژی به طور متوسط ​​17 درصد بالاتر از سال قبل، MDHS این کمک مکمل را برای کاهش تجربه استرس اضافی خانواده‌ها به دلیل افزایش هزینه‌های آب و برق ارائه کرد.»

پرداخت‌هایی به مبلغ 1250 دلار مستقیماً به ارائه‌دهنده خدمات شهری مشتری انجام شد و بر اساس منبع گرمایش اولیه مورد استفاده در محل اقامت بود. به گفته MDHS، همه خانوارهای واجد شرایط دریافت مکمل، اخطاریه ای دریافت کردند که به آنها اطلاع می داد که پرداخت اضافی 1250 دلاری از طرف آنها به تامین کنندگان برق و گاز خانوار پرداخت شده است.

اندرسون اظهار داشت: «من می‌خواهم از تیم‌های خدمات اطلاعات مدیریت (MIS) و خدمات اجتماعی (CS) برای کار سریعشان برای ارائه کمک‌های بسیار مورد نیاز به خانواده‌های شهرستان هیندز قدردانی کنم.

LIHEAP یک برنامه فدرال است که “برای کمک به خانوارهای کم درآمد، به ویژه آنهایی که کمترین درآمد را دارند، که نسبت بالایی از درآمد خانوار را برای انرژی خانه پرداخت می کنند، در درجه اول برای تامین نیازهای انرژی فوری خانه خود طراحی شده است.” این کمک هزینه های گرمایش و سرمایش در منازل مسکونی را هدف قرار می دهد.

خانواده های می سی سی پی که نیاز به کمک در قبوض آب و برق دارند، تشویق می شوند تا برای خدمات از طریق www.access.ms.gov درخواست دهند. متقاضیان باید حداقل 18 سال سن داشته باشند یا یک خردسال آزاد شده باشند.

افرادی که به رایانه دسترسی ندارند باید برای کمک با شماره 1-800-421-0762 تماس بگیرند.

[ad_2]

Leave a reply