MDEQ: سایت‌های جمع‌آوری زباله جکسون ناکافی هستند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – مقامات اداره کیفیت محیط زیست می سی سی پی (MDEQ) گفتند که سایت های جمع آوری زباله فعلی جکسون الزامات ایالتی را برای جمع آوری زباله برآورده نمی کنند. تا زمانی که مشکل حل نشود، این شهر ممکن است هر روز با جریمه 25000 دلاری روبرو شود.

کریس ولز، مدیر اجرایی MDEQ، در نامه‌ای خطاب به شهردار جکسون، چوکوه آنتار لومومبا، به نقض زباله‌ها اشاره کرد.

در این نامه آمده است که شهر موظف است از جمع آوری و دفع زباله های خانگی اطمینان حاصل کند. جمع آوری می تواند از طریق خدمات درب به در (کنار حاشیه) یا با قرار دادن ظروف زباله که به طور منظم سرویس می شوند در فاصله معقولی از دورترین خانواده آسیب دیده انجام شود.

پس از انقضای قرارداد اضطراری جکسون با ریچارد دیسپال، شهر سایت‌های جمع‌آوری زباله را برای جکسونی‌ها در مرکز خرید متروسنتر سابق و محل دفن زباله کلاس I شهر در بایرام ایجاد کرد.

به گفته ولز، سایت‌های تخلیه ناکافی هستند زیرا تعداد آنها کافی نیست و برای برخی از همسایگان جکسون در فاصله معقولی قرار ندارند.

وی در ادامه گفت: به دلیل جمع آوری نامناسب زباله، زباله ها در محلات دفن، انباشته و انباشته می شود که احتمال آلودگی هوا و آب وجود دارد.

این نامه از شهر درخواست می کند که بلافاصله یک پیشنهاد جدید برای خدمات جمع آوری موقت زباله ارائه کند، در حالی که برای بازگرداندن مجموعه کنار حاشیه کار می کند.

ولز گفت که تا زمانی که مشکل حل نشود، این شهر به ازای هر تخلف روزانه 25000 دلار جریمه خواهد شد.

شهرداری از اظهار نظر در مورد این موضوع خودداری کرد.

[ad_2]

Leave a reply