MDE منطقه نوآوری 2023-24، مدرسه نوآوری را اعلام کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – هیئت آموزش ایالت می سی سی پی (SBE) طرح هایی را برای تبدیل منطقه مدرسه ویکسبرگ وارن به منطقه نوآوری و برای کالج متوسطه مدرسه دولتی جکسون برای تبدیل شدن به مدرسه نوآوری برای سال تحصیلی 2023-24 تصویب کرده است. .

می سی سی پی در مجموع 11 منطقه نوآوری در سال 2023-24 خواهد داشت. 10 مدرسه دیگر عبارتند از: ناحیه مدرسه بونویل، ناحیه مدرسه کورینث، ناحیه مدرسه گرانادا، ناحیه مدرسه گلفپورت، ناحیه مدرسه شهرستان هندز، منطقه مدرسه آکسفورد، ناحیه مدرسه پاسکاگولا-گوتیه، منطقه مدرسه شهرستان رانکین، منطقه مدرسه دولتی تلفیقی استارکویل اوکتیبها و منطقه مدرسه دولتی توپللو. . می سی سی پی در مجموع 19 مدرسه نوآوری خواهد داشت.

قانون تصویب شده در سال 2015 به مناطق مدرسه و مدارس داخل یک منطقه اجازه می دهد تا برای وضعیت ناحیه نوآوری یا مدرسه نوآوری درخواست دهند، که به منطقه یا مدرسه امکان می دهد برای بهبود پیشرفت دانش آموزان از برخی مقررات دولتی درخواست معافیت کنند.

مناطق نوآوری و مدارس نوآوری برای گسترش انتخاب‌های یادگیری، اجرای استانداردهای دقیق، کاهش شکاف‌های پیشرفت، کاهش بهبودی دانش‌آموز پس از فارغ‌التحصیلی، افزایش مشارکت دانش‌آموز و افزایش تعداد دانشجویانی که برای کالج و/یا شغل آماده هستند، در نظر گرفته شده‌اند.

طرح ناحیه مدرسه وارن ویکسبورگ حول محور تجهیز همه دانش آموزان از کلاس Pre-K تا کلاس دوازدهم برای کالج، شغل و زندگی است. این طرح شامل نوآوری است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان نیازهای توسعه نیروی کار رو به رشد در Vicksburg، Warren County و South-Central Mississippi را برآورده می کنند.

طرح کالج میانی ناحیه مدرسه عمومی جکسون این است که با ارائه یک تجربه دانشگاهی برای ارتقاء دانش محتوا و توسعه آموزش بسیار مؤثر، خط لوله ای از معلمان ریاضیات را برای منطقه مدرسه دولتی جکسون ایجاد کند.

برای مشاهده کامل طرح و اهداف این مناطق اینجا کلیک کنید.

[ad_2]

Leave a reply