MDE مدیر سال 2023، معلم سال را معرفی کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – روز جمعه، وزارت آموزش و پرورش می سی سی پی (MDE) مدیر سال 2023 می سی سی پی و معلم سال می سی سی پی را انتخاب کرد.

دکتر کاتریا پیتون، مدیر دبیرستان پاسکاگولا، به عنوان مدیر سال می سی سی پی و لوئیز اسمیت از مدرسه راهنمایی گوتیه به عنوان معلم سال می سی سی پی انتخاب شدند. پیتون و اسمیت هر دو در ناحیه مدرسه پاسکاگولا-گوتیه کار می کنند.

برندگان در برنامه ای که روز جمعه توسط دفتر آموزش و رهبری MDE در مجتمع کنوانسیون جکسون برگزار شد، معرفی شدند.

مایک کنت، سرپرست موقت آموزش و پرورش گفت: «به همه برندگان و فینالیست های جوایز امسال تبریک می گویم. این مربیان در جوامع خود تأثیر گذاشته اند و برای نشان دادن رهبری با کیفیت و کمک به دانش آموزان برای دستیابی به نتایج بهتر، سزاوار ستایش هستند.»

با حسن نیت: MDE

برنامه سالانه مدیر سال می سی سی پی از مدیری تقدیر می کند که توانایی برجسته ای در الهام بخشیدن به معلمان، استفاده از شیوه های رهبری نمونه و مشارکت به عنوان عضوی فعال در جامعه از خود نشان داده است. دریافت کننده بورسیه 5000 دلاری دریافت می کند و تجربیات خود را از طریق ارائه ها و فعالیت های مختلف برای بهبود آموزش در ایالت به اشتراک می گذارد.

برنامه سالانه معلم سال می سی سی پی از معلمان نمونه ایالتی که الهام بخش دانش آموزان هستند، رهبری را در داخل و خارج از کلاس درس نشان می دهند و به عنوان اعضای فعال جامعه خدمت می کنند، تجلیل می کند. دریافت کننده جایزه همچنین 5000 دلار کمک هزینه دریافت می کند و تجربیات خود را از طریق ارائه ها و فعالیت های مختلف به اشتراک می گذارد.

اسمیت نماینده می سی سی پی در رقابت ملی معلم سال خواهد بود.

اگر مدیر یا معلم سال 2023 نتواند وظایف خود را انجام دهد، یک نامزد جایگزین برای هر نقش انتخاب می شود. معاون مدیر سال 2023 سرنیتی لوکت از مدرسه ابتدایی هایلند در ناحیه مدرسه مدیسون کانتی و معاون معلم سال 2023 لینزی مک کوئین از مدرسه ابتدایی داوسون در مدارس دولتی جکسون است.

[ad_2]

Leave a reply