Mardi Gras 2023 ندارید؟ شهردار کانترل می گوید که کاهش نیروی پلیس می تواند فصل کارناوال را لغو کند

[ad_1]

نیواورلئانز (WGNO)- شهردار نیواورلئان، لاتویا کانترل، آخرین سالن شهرداری مقرون به صرفه خود را پنجشنبه شب، این بار در لیک ویو، به پایان رساند. با این جلسه، صاحبان خانه با سؤالات زیادی مواجه شدند، اما شاید بزرگترین سؤالی که در مورد مسائل مربوط به کارکنان در شهر وجود داشت.

دکتر نیواورلئان مدیر EMS گفت: “ما در حال حاضر با 60 درصد از کارکنان فعلی خود کار می کنیم. من از شما می خواهم برای یک دقیقه به 60 درصد از تعداد ارائه دهندگان EMS فکر کنید تا شهر ایمن و سالم باشد.” مگ مارینو توضیح داد.

اما موضوعی که در ذهن همه وجود داشت، جرم و جنایت و نیروی رو به کاهش در NOPD بود.

شان فرگوسن، سرپرست پلیس نیواورلئان، گفت: “اداره پلیس نیواورلئان به مبارزه با یک مبارزه خوب روز در روز ادامه می دهد، اما باید سطحی از مسئولیت پذیری وجود داشته باشد.” این واقعیت که جنایتکاران ما باور ندارند اقدامات آنها عواقبی دارد، آنها را جسورتر و گستاخ تر می کند.»

شاید تکان‌دهنده‌ترین لحظه این رویداد نسبتاً آرام، آخرین سؤال بود – وقتی از شهردار کانترل در مورد امنیت عمومی و آینده Mardi Gras 2023 سؤال شد.

کانترل گفت: “اگر پلیس کافی نداشته باشیم، می تواند به این معنی باشد که ماردی گراس وجود نخواهد داشت – و این یک واقعیت است. اگر افسران ما نتوانند ایمن باشند، پس هیچ راهی وجود ندارد که شهر ما امن باشد.”

شهردار در ادامه گفت که NOPD بر استخدام و حفظ تمرکز دارد و از نیواورلئانایی‌هایی که علاقه مند به حفاظت و خدمت به جامعه هستند، خواست به این نیرو بپیوندند.

[ad_2]

Leave a reply