Lumumba: نمایش آتش بازی های آینده “امکان پذیر نیست”

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – شهردار جکسون، چوکوه آنتار لومومبا، در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه، 16 می، در مورد اینکه چرا نمایش های آتش بازی دیگر برای بودجه امکان پذیر نیست، صحبت کرد.

اعضای شورای شهر بر این باورند که پولی که برای نمایش های آتش بازی 18 ژوئن و 4 جولای مصرف می شد، بهتر برای امنیت عمومی استفاده می شد. اعضای شورا گفتند که شهر باید اولویت بندی کند که این پول در کجا خرج می شود، مانند رسیدگی به بحران جرم و جنایت یا حفظ پارک های عمومی.

به گفته لومومبا، مردم باید دید گسترده ای در مورد اینکه امنیت عمومی چگونه به نظر می رسد داشته باشند. او خاطرنشان کرد که این چیزی بیش از پرداخت پول به افسران پلیس است، اما شهر همچنین باید محیطی ایجاد کند که جوانان را به شیوه ای مثبت درگیر کند.

“ما سعی می کنیم به آنها یک جایگزین بدهیم. دوست داشتن آنها را دوست داشته باشیم، زیرا اگر ما آنها را دوست نداشته باشیم، شخص دیگری دوستش خواهد داشت. آنها ممکن است همان آرزوهایی را برای شهر ما نداشته باشند که ما داریم. ما این را مهم می دانیم. من فکر می‌کنم مهم است که بیانیه را تماشا کنیم. ما در شهری که 85 درصد سیاه‌پوست است، در کشوری که به تازگی ژوئن ژوئن را به عنوان تعطیلات ملی اعلام کرده‌ایم، این کار را انجام می‌دهیم که ما در جشن ژوئنتین شکست نخوریم.

شهردار بعداً توضیح داد که چرا نمایش آتش بازی دیگر برای شهر جکسون امکان پذیر نیست. وی گفت: در حال حاضر این شهر به دلیل پرداخت هزینه های اضطراری بهداشتی دارای ذخایر تخلیه شده است.

لومومبا خاطرنشان کرد که گفتگوهای سختی در مورد چگونگی کاهش شهر وجود خواهد داشت. او همچنین گفت که تصمیم برای نداشتن آتش بازی باعث نجات اداره پلیس یا جلوگیری از جنایت در شهر نمی شود.

[ad_2]