LSP هشدار Amber Alert را لغو کرد: کودک 2 ماهه و 9 ساله سالم در می سی سی پی پیدا شد

[ad_1]

به روز رسانی 5/10/2022:پلیس ایالت لوئیزیانا هشدار AMBER را لغو کرده است. پلیس می گوید که بچه ها یک شبه در نزدیکی کریستال اسپرینگز، می سی سی پی امن پیدا شدند. مظنون، سرجیو “دیوید” هرناندز، بازداشت شده است.


ماندویل، لا. (WGNO) – پلیس ایالت لوئیزیانا یک هشدار AMBER از طرف اداره پلیس ماندویل برای آمایا هرناندز 2 ماهه و آیلین دی لئون راموس 9 ساله که ربوده شده اند، صادر کرده است.

این کودکان آخرین بار در 845 خیابان لافایت در ماندویل دیده شدند. آنها حدود ساعت 4 بعد از ظهر توسط سرجیو “دیوید” هرناندز ربوده شدند.

آمایا هرناندز یک دختر دو ماهه اسپانیایی تبار با موهای کوتاه سیاه و چشمان قهوه ای است. او تقریباً 22 اینچ قد و حدود 12 پوند وزن دارد. او آخرین بار با لباس صورتی دیده شد.

آیلین دی لئون راموس یک دختر اسپانیایی 9 ساله با موهای بلند مشکی و چشمان قهوه ای است. او تقریباً 3 قد و حدود 45 پوند وزن دارد. او آخرین بار با یونیفورم مدرسه که یک پیراهن چوگان قرمز و دامن خاکی است دیده شد.

سرجیو “دیوید” هرناندز مظنون است و می خواست برای یک حادثه خشونت خانگی که در زمان آدم ربایی رخ داده است، بازجویی کند.

هرناندز یک مرد 25 ساله اسپانیایی تبار با چشمان قهوه ای و موهای مشکی است. او تقریباً 3/5 اینچ است و حدود 140 پوند وزن دارد. گمان می‌رود که او در حال رانندگی یک سدان هوندا سیویک 2007 آبی با پلاک می‌سی‌سی‌پی با PNC3279 است.

اعتقاد بر این است که سرجیو “دیوید” هرناندز مسلح و خطرناک است. مقامات می گویند که باید بسیار احتیاط کرد.

هر کسی که اطلاعاتی در مورد محل اختفای سرجیو “دیوید” هرناندز، آمایا هرناندز، یا آیلین دی لئون راموس دارد باید فوراً با اداره پلیس ماندویل با شماره 985-626-9711 یا مجری قانون محلی با شماره گیری 911 تماس بگیرد.

[ad_2]