JSU در اولین سری HBCU bobblehead گنجانده شده است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – دانشگاه ایالتی جکسون (JSU) یکی از 13 HBCU است که در تالار مشاهیر ملی بابل هد و اولین سری موزه HBCU نمایش داده می شود.

این فیلم‌ها به افتخار ماه تاریخ سیاه منتشر می‌شوند. هر مدرسه درصدی از فروش تولید شده از کله پاچه خود را دریافت خواهد کرد.

مدارسی که در سری اول گنجانده شده اند عبارتند از: دانشگاه ایالتی جکسون، دانشگاه ایالتی آلاباما، دانشگاه ایالتی آلاباما، دانشگاه ایالتی دلاور، دانشگاه ایالتی فلوریدا، دانشگاه ایالتی فایتویل، دانشگاه ایالتی گرامبلینگ، دانشگاه هاوارد، دانشگاه ایالتی مورگان، دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی A&T، شمالی. دانشگاه مرکزی کارولینا، دانشگاه ایالتی نورفولک و دانشگاه توسکگی.

روی پایه‌ای با نام مستعار مدرسه در جلو ایستاده‌اند، هر سر طلسم با افتخار رنگ‌های مدرسه را در جلوی پشتی نشان می‌دهد که نشان مدرسه را نشان می‌دهد. هر گلوله به صورت جداگانه به 2023 شماره گذاری می شود.

قیمت هر کدام 35 دلار به اضافه هزینه حمل و نقل با نرخ ثابت 8 دلار برای هر سفارش است. ایالت گرامبلینگ، ایالت آلاباما، ایالت دلاور، و هوارد بابلهدز قرار است در ماه آوریل وارد شوند، در حالی که مدرسه های بوبل هد دیگر مدارس قرار است در ماه ژوئن ارسال شوند.

این گلدان‌ها را فقط می‌توان در وب‌سایت تالار مشاهیر و موزه ملی گل‌بابل‌ها خریداری کرد.

[ad_2]

Leave a reply