JSU از دانشجویان می خواهد دوباره به دلیل مشکلات فشار آب شهر، نقل مکان را به تاخیر بیاندازند

[ad_1]

دانشگاه ایالتی جکسون با استناد به فشار کم آب به دلیل شکستگی لوله‌های نزدیک محوطه دانشگاه، ایمیلی ارسال کرد و از دانشجویان خواست تا اواخر این هفته یا آخر این هفته برای نقل مکان به خوابگاه‌ها صبر کنند.

تالارهای اقامتی قرار است فردا ژانویه افتتاح شوند. 4، ساعت 4 بعد از ظهر

این درخواست پس از آن مطرح شد که دمای انجماد سیستم آب بیمار جکسون را در طول تعطیلات تحت فشار قرار داد و باعث قطع شدن خط آب در سراسر شهر و نزدیک محوطه دانشگاه JSU شد.

دانشگاه نوشت: “به عنوان یک به روز رسانی، شهر جکسون به تعمیرات لوله های آب شکسته نزدیک محوطه دانشگاه ادامه می دهد.” “در حالی که ما پیش بینی می کنیم این تعمیرات باید قبل از شروع کلاس ها در 9 ژانویه تکمیل شود، فشار آب ما در محوطه دانشگاه در این زمان کم است. برای راحتی شما، دانش‌آموزانی که می‌توانند در آخر هفته یا آخر هفته حضور پیدا کنند تشویق می‌شوند.”

این دومین ترم متوالی است که JSU از دانشجویان خواسته است تا به دلیل مشکلات آب در محوطه دانشگاه، مهاجرت به خوابگاه را به تاخیر بیندازند. پاییز گذشته، در هفته‌های منتهی به بحران آب در سطح شهر، JSU نقل مکان 750 دانشجو را به مدت دو روز به تعویق انداخت و دلیل آن را «مشکلات بی‌سابقه فشار آب» که بر جریان آب در طبقات بالای مسکن دانشجویی تأثیر می‌گذارد، به تعویق انداخت.

سال گذشته بسیاری از دانش آموزان در بحران آب به خانه های خود رفتند. دانشجویانی که در محوطه دانشگاه می‌ماندند مجبور بودند از دوش و توالت‌های قابل حمل استفاده کنند و خدمات خشک‌شویی وجود نداشت.

مشکلات آب این شهر باعث شده است که در سال 2010، دوره هایی با فشار کم یا بدون فشار آب در JSU وجود داشته باشد. پردیس، در غرب مرکز شهر و دور از تصفیه خانه ها، به برخی از قدیمی ترین لوله های پایتخت متکی است.

در سال‌های اخیر، ایالت جکسون و هیئت امنای مؤسسات آموزش عالی، جابجایی محوطه دانشگاه را از سیستم آب شهر که در حال حاضر از سیستم‌های گرمایش، سرمایش، آب آشامیدنی و غیر آشامیدنی و سیستم‌های حفاظت در برابر آتش پشتیبانی می‌کند، کاوش کرده‌اند.

این تلاش ها تاکنون موفقیت چندانی نداشته اند.

در طول جلسه قانونگذاری سال گذشته، IHL بیش از 17 میلیون دلار بودجه برای پروژه های مرتبط با آب در محوطه دانشگاه JSU درخواست کرد. قوه مقننه به این خواسته ها عمل نکرد.

JSU درخواست دلارهای همه گیر فدرال برای پرداخت طرحی برای ساخت سیستم آبی خود کرده است، اما ایالت گفته است که این جایزه تضمینی نیست. مشخص نیست که آیا وزارت مالی و اداری این بودجه را اعطا کرده است یا خیر.

لایحه ای که جلسه گذشته توسط نماینده پیشنهاد شد. آنجلا کاکرهام، I-Magnolia، به دنبال 8 میلیون دلار برای JSU برای هزینه های مربوط به ساخت یک سیستم آب جداگانه بود. در کمیته مرد.

به گفته موسسات آموزش عالی، چهار دانشگاه می سی سی پی سیستم های آبی خود را دارند. آنها عبارتند از دانشگاه ایالتی آلکورن، دانشگاه ایالتی دره می سی سی پی، دانشگاه ایالتی می سی سی پی و دانشگاه می سی سی پی.

سخنگوی IHL، کارون بلانتون، در اوایل سال جاری در ایمیلی نوشت که مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی از منبع آب خود برای حدود 90 درصد محوطه دانشگاه استفاده می کند و بقیه آن از شهر می آید.

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]

Leave a reply