JPS رتبه بندی منطقه مدرسه بهبود یافته را اعلام می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – منطقه مدرسه عمومی جکسون (JPS) به عنوان منطقه مدرسه “C” رتبه بندی شده است که یک حرف بالاتر از رتبه “D” سال گذشته است.

در میان مدارس منطقه، مدرسه ابتدایی اوباما به عنوان برترین مدرسه ابتدایی در ایالت رتبه بندی شد. چندین مدرسه نمره دو یا چند حرفی را بهبود بخشیدند.

نرخ فارغ التحصیلی نیز نزدیک به 85 درصد است، بالاترین میزان در سالهای اخیر.

این بهبودها در نتیجه برنامه پنج ساله بهبود است که در سال 2019 راه اندازی شد. کارکنان JPS گفتند که این یک نقطه عطف مهم است که باید جشن گرفته شود، اما آنها گفتند که کار آنها برای بهبود منطقه هنوز به پایان نرسیده است.

“ما با تمرکز استراتژیک بر کار خود، با بسیج مربیان با استعداد برای حمایت از دانش پژوهان در داخل و خارج از کلاس و با مسئول دانستن خود برای ارائه برتری، به این سطح عملکرد دست یافته ایم. آنچه که این به ما نشان می دهد این است که تغییر واقعی و رشد شتابان می تواند در بازه زمانی یک سال اتفاق می افتد.»

“اگر کودکان ما کانون توجه نباشند و فرزندان ما کسانی نباشند که ما این کار را برای آنها انجام می دهیم، پس همه چیز بیهوده است… ما به پیشرفت خود بسیار افتخار می کنیم، ما به رتبه بندی جدید خود بسیار افتخار می کنیم.” کریستوفر ساموئلز، معلم در Callaway High، گفت: اما ما هنوز اذعان می کنیم که آنها هنوز در حال رشد هستند و به طور خستگی ناپذیر کار می کنیم.

نمرات پاسخگویی بر اساس نتایج برنامه ارزیابی آکادمیک می سی سی پی برای هنرهای زبان انگلیسی، ریاضی، علوم و تاریخ ایالات متحده است.

[ad_2]

Leave a reply