JPS در حال برگزاری جلساتی در مورد حرکت های پیشنهادی برای سال تحصیلی آینده است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – ناظر مدارس دولتی جکسون (JPS) دکتر اریک گرین پیشنهادی را برای ساخت مدرسه به هیئت امناء ارائه کرد و پیشنهاد جابجایی و ادغام را برای سال تحصیلی 2023-24 داد.

روز دوشنبه، 24 آوریل، JPS اولین جلسه از چندین جلسه خود را برای بحث در مورد برنامه های پیشنهادی با کارکنان و والدین برگزار کرد. همچنین به افرادی که در این جلسه حضور داشتند این فرصت داده شد تا نگرانی های خود را در مورد تجمیع احتمالی مدارس بیان کنند.

چندین مدرسه ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در این منطقه ممکن است در سال تحصیلی آینده به دلیل بازسازی تعطیل شوند، به این معنی که صدها دانش آموز باید با اتوبوس به مدرسه دیگری منتقل شوند.

«تمام شیوه‌هایی که من فکر می‌کنم توانسته‌ایم در طول کووید با انتقال دانش‌آموزان از مجازی به حضوری به صورت آزمایشی اجرا کنیم، تا بتوانیم برخی از همان استراتژی‌ها را اجرا کنیم. بنابراین با داشتن فعالیت‌هایی در طول تابستان برای اتصال این دو جامعه، احساس می‌کنیم که موفقیت‌آمیز خواهد بود.»

این منطقه میلیون‌ها دلار فدرال دریافت کرد که برای پروژه‌هایی مانند نصب سیستم‌های HVAC جدید، افزودن فضاهای آموزشی در فضای باز و بازسازی سرویس‌های بهداشتی استفاده خواهد شد. دبستان بیکر یکی از مدارسی است که تعطیل می شود و باعث نگرانی همسایگان برای امنیت ساختمان شده است.

طولی نمی‌کشد که دزدها وارد می‌شوند و آن ساختمان را برهنه می‌کنند و ما یک چشمان بزرگ دیگر در محله خواهیم داشت.» و این تنها نگرانی من است، چگونه می‌خواهیم این ساختمان را ایمن کنیم؟

مقامات JPS گفتند که نگرانی های والدین در این جلسات به سادگی گرفته نمی شود، اما منطقه در تلاش است تا تعمیرات را به سرعت آغاز کند زیرا مهلت محدودی برای ارسال پول وجود دارد.

یکی از عوامل اصلی دیگر در آن زمان، نیاز به خرج کردن دلارهای فدرال است. ما ده ها میلیون دلار بودجه فدرال داریم. دکتر ادوارد سیواک، رئیس هیئت امنای JPS، گفت: مهم است که با فوریت عمل کنیم و دلارها را خرج کنیم تا مجبور نباشید پول را به D.C برگردانید.

مقامات JPS گفتند که معلمان و کارمندان در طول ادغام به موقعیت های خالی در سراسر ولسوالی منتقل خواهند شد و هیچ یک از کار اخراج نخواهند شد. جلسه علنی بعدی برای بررسی طرح های پیشنهادی برای سه شنبه 4 فروردین ساعت 17:30 در دبستان اسپند پارک برنامه ریزی شده است.

انتظار می‌رود که این هیئت در روز سه‌شنبه، 2 مه در جلسه عادی هیئت‌مدیره درباره این برنامه‌ها رای‌گیری کند.

[ad_2]

Leave a reply