IRS مهلت مالیاتی را برای ساکنان می سی سی پی که تحت تأثیر گردباد قرار گرفته اند تمدید می کند

[ad_1]

SHARKEY COUNTY، خانم (WJTV) – در حالی که مردم می سی سی پی به پاکسازی از گردبادهای ویرانگر 24 مارس ادامه می دهند، IRS برای افراد آسیب دیده کمکی را اعلام کرده است.

طبق گزارش IRS، قربانیان طوفان اکنون تا 31 ژوئیه 2023 فرصت دارند تا اظهارنامه های مالیاتی مختلف فردی و تجاری را ارسال کنند و مالیات را پرداخت کنند.

پس از اعلام فاجعه صادر شده توسط آژانس مدیریت اضطراری فدرال (FEMA)، افراد و خانواده‌هایی که تحت تأثیر طوفان‌های شدید، بادهای خط مستقیم و گردبادها قرار گرفته‌اند که در شهرستان‌های کارول، هامفریز، مونرو و شارکی زندگی می‌کنند یا کسب‌وکار دارند، واجد شرایط معافیت مالیاتی هستند.

این اعلامیه به IRS اجازه می‌دهد تا مهلت‌های تشکیل پرونده و پرداخت مالیات را برای مالیات‌دهندگانی که در منطقه فاجعه‌یافته زندگی می‌کنند یا کسب‌وکاری دارند، به تاخیر بیاندازد.

IRS مؤدیان مالیاتی آسیب دیده را تشویق می کند تا در 18 آوریل 2023 تمدید را به صورت الکترونیکی ثبت کنند، اگر مؤدی معتقد است که زمان بیشتری برای تکمیل اظهارنامه مالیاتی قبل از مهلت 31 ژوئیه 2023 نیاز است. این کار را می توان به صورت رایگان با کمک فایل رایگان IRS انجام داد. . برای جزئیات بیشتر در مورد این گزینه و سایر گزینه های الکترونیکی، به IRS.gov/Extensions مراجعه کنید.

IRS به طور خودکار مالیات دهندگانی را که در یک منطقه تحت پوشش فاجعه واقع شده اند شناسایی می کند و تسهیلات بایگانی و پرداخت را اعمال می کند. اما مالیات دهندگان آسیب دیده که در خارج از منطقه تحت پوشش فاجعه زندگی می کنند یا کسب و کاری دارند، باید با خط تلفن فوری فاجعه IRS به شماره 866-562-5227 تماس بگیرند تا این تخفیف مالیاتی را درخواست کنند.

[ad_2]

Leave a reply