Greyhound در جستجوی مکان جدید جکسون

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – ایستگاه Greyhound در مرکز شهر جکسون یک بار دیگر نقل مکان کرد و هیچ سفر آینده به خارج از پایتخت در وب سایت این شرکت وجود ندارد.

دکتر. اسکات کرافورد یکی از اعضای شورای مشورتی قانون آمریکایی های دارای معلولیت شهر جکسون است و قرار بود روز چهارشنبه یک سفر کاری به بیرمنگام داشته باشد.

به دلیل ناتوانی هایش، مسافرت با اتوبوس راحت ترین راه است، اما Greyhound سفر خود را حدود 24 ساعت قبل لغو کرد.

“برای کسی مثل من کار زیادی است که ترتیب سفر به بیرمنگام را بدهد. تدارکات زیادی دارد. من باید رزروهای ترانزیت را در آنجا انجام دهم. باید قرار ملاقات بگذارم تا مردم آنجا را ببینم. همه چیز برای کسی پیچیده تر است. کرافورد گفت: مثل من روی ویلچر.

این اولین باری نیست که کرافورد هنگام تلاش برای سوار شدن به اتوبوس Greyhound دچار مشکل می شود. در ماه ژوئیه، او قرار بود یک سفر کاری دیگر داشته باشد، اما نتوانست سوار اتوبوس شود زیرا صندلی چرخدار نداشت.

در ماه اوت، Greyhound به پمپ بنزین Loves در فلوود نقل مکان کرد، اما نامه توقف و توقف از شهر برای شرکت ارسال شد. ایستگاه به خیابان کاپیتول غربی برگشت.

روز جمعه، کرافورد ایمیلی دریافت کرد مبنی بر اینکه Greyhound دوباره نقل مکان کرد، اما این بار به بهترین وسترن در خیابان لارسون منتقل شد. از روز سه‌شنبه، وقتی اتوبوس‌هایی را که از جکسون حرکت می‌کنند، جستجو نمی‌کنید.

“این تنها خط اتوبوس بین شهری است که من در این منطقه از آن مطلع هستم. هیچ سفری برای حداقل دو هفته برنامه ریزی نشده است. اینجا مرکز ایالت می سی سی پی است. ما بزرگترین شهر در ایالت می سی سی پی هستیم. و Greyhound قرار نیست به ما خدمت کند؟ مطمئناً به طور نامتناسبی بر افراد دارای معلولیت، افراد مسن، افرادی که نمی توانند رانندگی کنند، افرادی که ماشین ندارند تأثیر می گذارد. کرافورد پرسید.

مقامات Greyhound گفتند که در جکسون یک مکان جدید و بهبود یافته را تامین می کنند. این پس از آن صورت می گیرد که شهر درخواست توقف و توقف برای Greyhound برای توقف کار در پارکینگ Best Western داد.

[ad_2]

Leave a reply