Gipson به دنبال مرکز فرماندهی چند سازمانی است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – اندی گیپسون، کمیسر کشاورزی و بازرگانی می سی سی پی معتقد است که جنایات خشونت آمیز در جکسون در حال خارج شدن از کنترل است. او می‌خواهد اسلحه‌خانه قدیمی گارد ملی در محوطه نمایشگاه ایالتی را به یک مرکز فرماندهی برای کمک به مبارزه با آن تبدیل کند.

پس از تیراندازی مرگبار جشنواره Mudbug، کمیسر گفت که شهر در حال جنگ با جنایتکاران است. او امیدوار است که این اسلحه خانه به محل برگزاری 24 ساعته تبدیل شود تا چندین سازمان مجری قانون بتوانند در منطقه گشت زنی کنند.

گیپسون گفت که با پلیس جکسون و کلانتر شهرستان هیندز در مورد مرکز فرماندهی صحبت کرده است و پاسخ مثبت بوده است.

“هیچ عواقبی برای اقدام مجرمانه وجود نداشته است. ما متخلفان مکرر داشته ایم که شنبه شب، یک هفته پیش به محوطه نمایشگاه آمده اند. می دانید، به طرف یکدیگر تیراندازی کردند. ما متخلفان مکرر داشته ایم که یک جوان را کشته اند. گیپسون گفت: “روز دیگر اینجا در جکسون. آنها وارد سیستم می شوند. آنها دستگیر می شوند و بلافاصله به خیابان باز می گردند. این باید متوقف شود. کاری که ما می خواهیم انجام دهیم این است که این ساختمان را ارائه دهیم.”

او معتقد است که بازسازی حدود 6 میلیون دلار هزینه خواهد داشت. آژانس ها برای کمک های مالی درخواست می دهند، بنابراین هزینه بر مالیات دهندگان سنگینی نمی کند.

Gipson همچنین به دنبال برگزاری “Rebuilding the Walls Crime Summit” در Trade Mart از 6 تا 10 ژوئن است.

[ad_2]