FedEx تحویل به محله جکسون جنوبی را متوقف کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – یکی از محله های جکسون جنوبی پس از اینکه نمی تواند بسته های FedEx خود را به درب خانه تحویل دهد، ناامید شده است.

همسایگان در منطقه 39204 جکسون جنوبی پس از اعلام FedEx که به دلیل حوادث امنیتی اخیر به طور موقت تحویل در مناطق خاصی متوقف شده است، صحبت می کنند.

این شرکت بیانیه ای منتشر کرد و به مشتریان اطلاع داد که این شرکت در حال تلاش برای بازیابی ایمن خدمات در حالی که مستقیماً با مشتریان آسیب دیده تماس می گیرد تا در مورد مکان های جایگزین برای بازیابی بسته های آنها صحبت کند.

با این حال، برخی از همسایگان در منطقه می گویند که احساس می کنند با آنها منصفانه رفتار نمی شود. یکی از همسایه ها گفت که تصمیم فدرال اکسپرس برای توقف تحویل باعث ناراحتی زیادی برای او شد.

«بسیاری از همسایگان ما مسن هستند. سالخورده یا بیمار. آنها نمی توانند بیرون بروند و بدون مشکل بروند آن بسته ها را بگیرند. من به خودم بیشتر از خودم اهمیت می دهم. من هم مواظب همسایه هایم هستم.. کسی چیزی نشنیده است. بنابراین می‌خواهم مطمئن شوم که این چیزی نیست که بهانه‌ای باشد که ما به این منطقه تحویل نمی‌دهیم.»

این وضعیت بسیاری از همسایگان را ناامید کرد. اکنون آنها از فدرال اکسپرس می خواهند که راه حل بهتری ارائه دهد که باعث ناراحتی آنها نشود.

در حال حاضر، مشتریان آسیب دیده می توانند از وب سایت FedEx دیدن کنند تا وضعیت محموله های خود را بررسی کنند یا با خدمات مشتری تماس بگیرند.

[ad_2]

Leave a reply