FBI به جستجوی دانشجوی گمشده دانشگاه می سی سی پی می پیوندد

[ad_1]

آکسفورد، خانم (WJTV) – پلیس آکسفورد اعلام کرد که این دپارتمان به همراه اداره پلیس دانشگاه، با دفتر میدانی آکسفورد FBI و دفتر دادستان کل می سی سی پی برای یافتن یک دانشجوی گمشده دانشگاه می سی سی پی همکاری کرده اند.

جیمی “جی” لی از 8 ژوئیه ناپدید شده است. او آخرین بار در حال سوار شدن به ماشینش در آپارتمان های Campus Walk در آکسفورد، می سی سی پی دیده شد.

فورد فوکوس مشکی 2014 او در آپارتمان مولی بار تریلز کشف شد.

گلن اف. بویس، رئیس دانشگاه می سی سی پی، بیانیه ای درباره ناپدید شدن لی منتشر کرد.

به اعضای جامعه دانشگاه،

این یک زمان ناراحت کننده و دشوار برای دانشگاه ما است زیرا جستجو برای دانشجوی گم شده جیمی “جی” لی ادامه دارد. بلاتکلیفی که والدین، خانواده و دوستان جی در حال حاضر با آن روبرو هستند غیرقابل تصور است. من از پردیس و جامعه ما برای نزدیک نگه داشتن جی و خانواده لی در افکار و دعاهایشان تشکر می کنم.

مسئولان دانشگاه با آقای دکتر در تماس هستند. و خانم لی برای ارائه حمایت و راحتی. من از کار بر روی چندین ابتکار که جی به عنوان یک دانش‌آموز رهبری می‌کند قدردانی کرده‌ام، و می‌دانم که والدینش به نقش او به عنوان عضوی بسیار فعال در جامعه دانشگاه ما افتخار می‌کنند.

به دوستان و همکلاسی های جی، من شما را تشویق می کنم که از گرد هم آمدن به عنوان یک جامعه و حمایت از یکدیگر قدرت بگیرید. لطفاً به اعضای انجمن ما برای “تظاهرات امید برای جی لی” که توسط دپارتمان مددکاری اجتماعی ما در روز چهارشنبه، 20 ژوئیه، ساعت 7 بعد از ظهر در میله پرچم در The Circle برگزار می شود، ملحق شوید.

من از بازرسانی که در این پرونده کار می کنند سپاسگزارم و از همه می خواهم که به حمایت از آنها ادامه دهند. آنها همه سرنخ ها را پیگیری می کنند. لطفاً بدانید که هر سرنخ برای بازرسان اهمیت دارد. اگر اطلاعاتی دارید که می تواند کمک کند، می توانید با اداره پلیس آکسفورد به شماره 2400-232-662، پلیس دانشگاه به شماره 7234-915-662 یا با Crime Stoppers با شماره 8477-234-662 تماس بگیرید.

دکتر Charlotte Pegues و Shawnboda Mead لیستی از خدمات و منابع را در پیامی اخیر برای کسانی که در این زمان نیاز به پشتیبانی دارند به اشتراک گذاشتند. ما این خدمات را برای کمک به شما به عنوان عضوی از جامعه خود ارائه می دهیم.

با ادامه تحقیقات، دانشگاه ما به هر طریقی که بتوانیم به حمایت از خانواده لی و محققین ادامه خواهد داد. امید و دعای جمعی ما برای بازگشت سالم جی است.

صدراعظم گلن اف. بویس، دانشگاه می سی سی پی

Crime Stoppers برای هر کسی که اطلاعاتی در اختیار داشته باشد که به محل اختفای لی منجر شود، 1000 دلار جایزه در نظر گرفته است.

اگر می توانید کمک کنید، با اداره پلیس دانشگاه می سی سی پی به شماره (662)-915-7234 یا (662)-915-4911 تماس بگیرید.

[ad_2]

Leave a reply