FAA می گوید پس از سقوط یک هواپیمای دو موتوره در نزدیکی لیتل راک، هیچ بازمانده ای وجود ندارد

[ad_1]

صخره کوچک، کشتی. (کارک) – مقامات گفتند هر پنج سرنشین هواپیمایی که روز چهارشنبه در نزدیکی فرودگاه ملی کلینتون در لیتل راک آرکانزاس سقوط کرد، جان باختند.

مقامات اداره پلیس لیتل راک گفتند که به گزارش‌هایی مبنی بر سقوط یک هواپیمای دو موتوره کمی بعد از ساعت 12 شب در منطقه بین فرودگاه و کارخانه 3M Little Rock پاسخ دادند.

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”8413709″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p5″،”plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″،”c3″:”wjtv.com”،”نسخه”:”5.2.0″،”useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”News”،”cs_ucfr”:””}} “dfp”:{“adTagUrl”:”

چندین آژانس پاسخ دادند به محل حادثه، از جمله پلیس لیتل راک، آتش نشانی لیتل راک و کلانتر شهرستان پولاسکی. سپس مقامات اداره هوانوردی فدرال و سایر سازمان های فدرال و ایالتی به پاسخ و تحقیق پیوستند.

درست بعد از ساعت 2 بعدازظهر، مقامات FAA گزارش دادند که پنج نفر در هواپیمای دو موتوره Beech BE20 بودند که به تازگی از فرودگاه در مسیر خود به سمت فرودگاه بین المللی جان گلن کلمبوس در کلمبوس، اوهایو حرکت کرده بود.

طی یک کنفرانس خبری در نزدیکی محل حادثه، ستوان. کودی بورک از دفتر کلانتری شهرستان پولاسکی خاطرنشان کرد که سقوط در یک مایلی فرودگاه اتفاق افتاده است. وی گفت که هیچ بازمانده ای در صحنه پیدا نشده است و جست و جو در مرحله بهبودی است.

عصر چهارشنبه، CTEH مستقر در لیتل راک، یک شرکت مشاوره علمی، به KARK Nexstar تأیید کرد که افراد حاضر در هواپیما، از جمله خلبان، همه کارمندان این شرکت بودند.

دکتر معاون ارشد CTEH، “ما بسیار متأسفیم که از دست دادن همکاران لیتل راک خود را گزارش می دهیم.” پل نونی در بیانیه ای گفت. از همه می خواهیم که خانواده های از دست رفته و کل تیم CTEH را در فکر و دعای خود نگه دارند.»

سخنگوی شرکت تایید کرد که تیم در حال پاسخگویی به حادثه ای در کارخانه فلزات شومان و شرکت در بدفورد، اوهایو بود که در اوایل این هفته یک انفجار منجر به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن بیش از ده ها نفر دیگر شد.

تیم های جستجو هنوز در حال بررسی صحنه سقوط هستند اما خاطرنشان کردند که آب و هوا تحقیقات را با مشکل مواجه کرده است. به گفته کارشناس هواشناسی KARK پت واکروزش بادهای قابل توجهی در نزدیکی فرودگاه در زمان گزارش سقوط وجود داشت.

هیئت ملی ایمنی حمل و نقل خدمه ای را در راه است تا تحقیقات خود را آغاز کنند.

همسایه ای در نزدیکی صحنه تصادف به KARK گفت که صدای بوم بلندی شنید و دود ناشی از تصادف را دید.

این یک داستان در حال توسعه است.[ad_2]

Leave a reply