EPA 60 میلیون دلار به 12 ایالت کمک می کند تا از آلودگی آب جلوگیری کند

[ad_1]

DES MOINES، آیووا (AP) – دولت فدرال روز جمعه اعلام کرد که 60 میلیون دلار را بین 12 ایالتی که دارای آبراه هایی هستند که به رودخانه می سی سی پی می ریزند توزیع خواهد کرد تا به آنها کمک کند تا رواناب مزارع و سایر آلودگی هایی را که به ایجاد یک منطقه مرده در خلیج فارس کمک می کند، کنترل کنند. مکزیک

آژانس حفاظت از محیط زیست گفت که این پول از قانون زیرساختی می آید که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در نوامبر امضا کرد.

رادیکا فاکس، دستیار مدیر سازمان حفاظت محیط زیست در امور آب، با مایک نایگ، وزیر کشاورزی آیووا، در دموین این خبر را اعلام کرد.

فاکس گفت: «رودخانه می سی سی پی و حوزه آبخیز خلیج مکزیک یک اکوسیستم نمادین است که میلیون ها آمریکایی برای آب آشامیدنی، کشاورزی، تفریح ​​و توسعه اقتصادی به آن وابسته هستند و ضروری است که آلودگی مواد مغذی را کاهش دهیم که به کیفیت آب آسیب می زند.»

نایگ رئیس مشترک 12 نفره رودخانه می سی سی پی / گروه ویژه مواد مغذی حوزه آبخیز خلیج مکزیک است. برای کاهش مقدار فسفر و نیتروژنی که از رودخانه ها و نهرها به رودخانه می سی سی پی می ریزد و باعث ایجاد منطقه مرده خلیج می شود، طراحی شده است.

در خلیج فارس، مواد مغذی رشد بیش از حد جلبک‌ها را تغذیه می‌کنند که در نهایت می‌میرند و به پایین فرو می‌روند و در حین تجزیه، از اکسیژن کف اقیانوس به بالا استفاده می‌کنند.

اداره ملی اقیانوسی و جوی این ماه گفت که انتظار می رود منطقه مرده امسال حدود 5364 مایل مربع (13893 کیلومتر مربع) باشد که حدود 15 درصد کوچکتر از اندازه گیری سال گذشته خواهد بود.

در سال 2001، گروه ضربت یک هدف بلندمدت کاهش منطقه مرده یا منطقه کم اکسیژن را به 1900 مایل مربع (4920 کیلومتر مربع) تعیین کرد که حدود 35 درصد از میانگین مساحت فعلی آن است.

60 میلیون دلار طی پنج سال آینده توزیع خواهد شد. هر یک از 12 ایالت امسال 965000 دلار و برای هر یک از سه سال آینده 748000 دلار دریافت خواهند کرد. در سال 2026، سال پنجم، هر ایالت دوباره 965000 دلار دریافت خواهد کرد.

این ایالت ها عبارتند از: آرکانزاس، ایلینوی، ایندیانا، آیووا، کنتاکی، لوئیزیانا، مینه سوتا، می سی سی پی، میسوری، اوهایو، تنسی و ویسکانسین.

این پول به یک یادداشت EPA پیوست شد که راهنمایی هایی را برای نحوه استفاده ایالت ها از وجوه ارائه می کرد. این شامل خرید تجهیزات کشاورزی مانند کاشت گیاهان پوششی است که می تواند در هزاران جریب به اشتراک گذاشته شود، استفاده از ابزارهای سنجش از راه دور برای کمک به شناسایی منابع حیاتی آلاینده ها، اجرای پایش مداوم کیفیت آب در زمان واقعی و توسعه یا بازنگری معیارهای عددی مواد مغذی و کیفیت آب. استانداردها

پول همچنین می‌تواند برای آموزش، آموزش و نمایش روش‌های درون مزرعه برای حفظ مواد مغذی در خاک مورد استفاده قرار گیرد.

آیووا اغلب مورد انتقاد قرار می گیرد زیرا دارای یک استراتژی کاهش داوطلبانه مواد مغذی است که به کشاورزان اجازه می دهد تصمیم بگیرند که آیا می خواهند اقداماتی را اجرا کنند که می تواند رواناب کود، نیترات و سایر آلاینده های آب را کاهش دهد.

هیو اسپی، مدیر اجرایی گروه زیست محیطی آیووا CCI، گفت تا زمانی که آیووا سیاست هایی را تدوین نکند که رشد سریع انبارهای نگهداری دام را که میلیون ها مرغ و گراز را در خود جای می دهند، متوقف کند، احتمالاً این بودجه تفاوت بزرگی ایجاد نخواهد کرد.

[ad_2]

Leave a reply