EPA تحقیقات حقوق مدنی را در مورد بحران آب جکسون آغاز می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) تحقیقات حقوق مدنی فدرال را در مورد بحران آب جکسون در ایالت می سی سی پی آغاز کرده است.

اکثر خانه ها و مشاغل در جکسون برای چند روز در اواخر اوت و اوایل سپتامبر بدون آب بودند.

بارندگی شدید در اواخر ماه اوت مشکلات را در تاسیسات تصفیه آب OB Curtis تشدید کرد و فرماندار تیت ریوز (R-Miss.) در 29 اوت وضعیت اضطراری را اعلام کرد. شهر حدود یک ماه قبل از فرماندار تحت اطلاعیه آب جوش قرار داشت. وضعیت اضطراری اعلام کرد.

وزارت بهداشت ایالت می سی سی پی (MSDH) و آژانس مدیریت اضطراری می سی سی پی (MEMA) از آن زمان بر عملیات و تعمیرات این مرکز نظارت داشته اند.

در ماه سپتامبر، NAACP یک شکایت تبعیض از طرف ساکنان جکسون تنظیم کرد. آنها گفتند که ایالت با کاهش بودجه فدرال برای بهبود سیستم‌های آب محلی، در الگوی و رویه‌ای چندین دهه تبعیض علیه پایتخت را درگیر کرده است. حدود 80 درصد از 150000 ساکن جکسون سیاه پوست هستند.

دریک جانسون، رئیس NAACP گفت: «ما سازمان حفاظت محیط زیست، مدیر ریگان و دولت بایدن را به خاطر جدی گرفتن این موضوع و آغاز تحقیقات فدرال در مورد استفاده تبعیض آمیز نژادی ایالت از بودجه فدرال برای سیستم های آبی شهر جکسون تحسین می کنیم. «این اقدام تنها گام اول است. ما EPA را تشویق می‌کنیم که به سرعت برای انجام تحقیقات خود و نیاز به راه‌حل‌های جامع برای کمک به حل این بحران اقدام کند.

در اوایل این هفته، کنگره اعلام کرد که در حال بررسی بحران آب هستند.

تکرارها بنی تامپسون، از می سی سی پی، و کارولین مالونی، از نیویورک، روز دوشنبه نامه ای را ارسال کردند و خواستار اطلاعاتی در مورد نحوه برنامه ریزی می سی سی پی برای خرج کردن 10 میلیارد دلار از قانون طرح نجات آمریکا و قانون زیرساخت های دو حزبی شدند و 429 میلیون دلار “به طور خاص برای بهبود وضعیت تخصیص داده شده است. زیرساخت های آبی ایالت.»

این نامه حاکی از «آغاز تحقیقات مشترک» از سوی کمیته امنیت داخلی مجلس و کمیته‌های نظارت و اصلاحات درباره بحران آب است.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply